Przejdź do treści

Zorganizowane wyjazdy dla kitesurferów

Jestem osobą z dosyć nietypową pasją, jak na naszą szerokość geograficzną. Mianowicie jestem pasjonatką sportów wodnych a w szczególności kitesurfingu. Niestety u nas nie jest to sport zbyt popularny, dlatego ciężko znaleźć kogoś z kim by można było dzielić swoją pasję. Sport uprawiany w grupie jest znacznie bardziej przyjemny, niż samotne wypady. Dlatego postanowiłam coś z tym zrobić.

Wyjazdy miłośników kitesurfingu

wyjazdy kitesurfingoweMuszę przyznać, że bardzo ucieszyłam się, gdy trafiła do mnie oferta na wyjazdy kitesurfingowe. Od razu zapisałam się na jeden z nich. Było to wspaniałe przeżycie. Grupa osób o podobnych pasjach pojechała nad zatokę w celu uprawiania tego pięknego sportu przez kilka dni. Wiązało się to nie tylko z zrzeszeniem kilku osób, ale z naprawdę profesjonalną organizacją. Nad wyjazdem czuwała osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo. Zapewniany był transport oraz bezpieczne miejsce na przechowywanie sprzętu. Noclegi były zapewnione blisko plaży. Dodatkowo osoby o niższym stopniu zaawansowania mogły uzyskać pomoc od któregoś z organizatorów, którzy byli równocześnie instruktorami kitesurfingu. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z wyjazdu. Nie spodziewałam się również, że cena będzie aż tak przystępna przy zapewnieniu wszystkiego na miejscu, od wyżywienia począwszy, na transporcie i noclegach skończywszy. Dobrze, że wyjazdy tego typu organizowane są cyklicznie, bo z pewnością znów skorzystam z oferty.

Decydując się na wyjazd kitesurfingowy byłam zachwycona. Zdecydowanie bardziej przyjemnie jest uprawiać sport w towarzystwie osób, które podzielają pasje. Dodatkowo wspaniałym przeżyciem było nie martwienie się zupełnie o nic. Zapewnione było absolutnie wszystko, co w połączeniu z przystępną ceną uczyniło ofertę tak atrakcyjną.