Przejdź do treści
blaty corian

Zmiana mieszkania na rocznicę ślubu czyli blaty corian

Dzień dobry Wszystkim. Dziś chcę podzielić się z Wami wpisem, który dla mnie osobiście jest naprawdę wyjątkowy. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że będzie on dotyczył czegoś bardzo ważnego dla naszej rodziny. Jakieś trzy tygodnie temu postanowiliśmy zrobić naszym rodzicom, prezent.

Znajomy polecił blaty corian

blaty corianPrezent był wyjątkowy nie tylko z tytułu tego, dlaczego go zrealizowaliśmy – czyli była to rocznica ślubu, ale i dlatego, że był to długo oczekiwany remont mieszkania. Dokładnie tak! Postanowiliśmy, że wyremontujemy mieszkanie. Dzisiaj, z racji dosyć małej ilości czasu, skupię się głównie na kuchni i pokoju sypialnym rodziców. Dla tych, którzy nie wiedzą pochodzimy z Lublina. Rozpocznę swój wpis od kuchni. Od czego w zasadzie zaczęliśmy? Co wymagało przede wszystkim zmiany? Blaty kuchenne! Zdecydowanie. Była to ogromna prośba i marzenie moich rodziców, a głównie marzenie mojej mamy. To w końcu miejsce, gdzie spędza ona najwięcej czasu. Postawiliśmy sobie założenie, że ich blaty kuchenne będą jasne, nowoczesne, ale i trwałe. Będą takie, że mucha nie siada! Trzeba było tylko rozważyć kwestie cenowe. Na szczęście nasz znajomy polecił nam blaty kompozytowe z corianu. To było bardzo dobre posunięcie. Co zafundowaliśmy naszym rodzicom? Szafy wnękowe. Zapewne część osób będzie mocno zdziwiona tym, że szafy wnękowe mogą pojawić się w kuchni. Jednak wierzcie mi, w przypadku małego metrażu to naprawdę okazuje się być dobrym rozwiązaniem. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że jak sama nazwa wskazuje, szafy wnękowe zajmują bardzo mało miejsca, z kolei są bardzo pojemne.

To rewelacyjne rozwiązanie, zwłaszcza wtedy kiedy mamy niezliczoną liczbę akcesoriów kuchennych lub jakiś przypraw. Kolejną zmianą jaką musieliśmy wprowadzić było nic innego jak po prostu dobre oświetlenie.