Przejdź do treści
wywóz gruzu

Zlecenie na tani wywóz gruzu

Nazywam się Włodzimierz i jestem przedsiębiorcą. Moja firma mieści się w Poznaniu, ale świadczę swoje usługi na terenie całego województwa. Co roku aktualizuję swój cennik, żeby mieć najatrakcyjniejsze ceny w rejonie.

Wywóz gruzu i moja firma

wywóz gruzu Organizuję wywóz gruzu i otrzymuję dużo zleceń. Jakiś czas temu zgłosił się do mnie klient, dla którego miałem zorganizować odbiór gruzu na terenie Poznania. Powiedział, że ma dość dużo inwestycji i jeżeli będzie zadowolony z moich usług, to będzie chciał podjąć ze mną współpracę na stałe. Zapytałem go skąd ma na mnie namiary. Okazało się, że szukał jakiejś firmy w internecie i widział mój cennik, dlatego się do mnie odezwał. Mam najniższe ceny w Poznaniu. Zorganizowałem dla niego odbiór gruzu i wysłałem tam swoich najlepszych pracowników. Zaznaczyłem im, że jest to bardzo ważne zlecenie dla firmy i jeżeli się sprawdzą, to będziemy mieli stałe zlecenia od tego klienta. Moi pracownicy bardzo się przykładają do pracy, bo wiedzą, że i oni dzięki temu zleceniu zarobią dodatkowe pieniądze w postaci prowizji. W ciągu jednego dnia moi pracownicy wykonali odbiór gruzu dla tego klienta i już wiedziałem, że jest bardzo zadowolony. Zadzwonił do mnie tydzień później, żebym zorganizował dla niego kolejny tani wywóz gruzu poznań cennik, ale tym razem poza Poznaniem. Ucieszyłem się, ponieważ ten klient rzeczywiście tak jak mówił na początki dał mi kolejne zlecenie. Wiem, że będzie nam się dobrze współpracowało.

Za poprzedni odbiór gruzu rozliczył się ze mną od ręki, więc wiem także, że jest rzetelny i słowny. Jako przedsiębiorca odniosłem sukces, ponieważ już nie raz słyszałem, że moja firma organizuje najlepszy wywóz gruzu. Jesteśmy sprawni i rzetelni co dobrze o nas świadczy w całym środowisku. Tak, odnosiłem sukces i jestem tego świadom.