Przejdź do treści
projektowanie biurowców

Zlecenie na projektowanie biurowców

Nazywam się Janusz i jestem inwestorem. Głównie interesują mnie duże inwestycje i często takie właśnie realizuję. Niedawno zdecydowałem się na sieć nowych hoteli, dlatego uznałem, że znajdę biuro projektów, które wykona dla mnie projekty hoteli.

Projektowanie biurowców i zaangażowanie w projekt

projektowanie biurowcówOd znajomego wiem, że świetne biuro projektów mieści się we Wrocławiu, dlatego postanowiłem od razu do nich pojechać. Dla znajomego wykonywali oni projekty budynków i był zadowolony z jakości usług tej firmy. Kiedy wszedłem do środka, to panowała bardzo przyjazna atmosfera i wszyscy pracownicy byli bardzo życzliwi. Grupa pracowników omawiała projektowanie biurowców i zauważyłem, że byli bardzo zaangażowani w ten projekt. Po kilku minutach sekretarka zaprowadziła mnie do biura właściciela firmy, żebym mógł osobiście z nim omówić swoje zlecenie. Powiedziałem więc, że interesują mnie projekty hoteli, ponieważ planują otworzyć własną sieć hoteli, które będą nowoczesne i zdecydowanie będą wyróżniać się spośród innych hoteli. Zaznaczyłem, że znajomy wykonywał już w tej firmie projekty budynków i był zadowolony, dlatego zdecydowałem się właśnie to biuro projektów zaangażować w swoje plany. Właściciel biura był bardzo wdzięczny za okazane zaufanie i zadeklarował, ze jego pracownicy wykonają dla mnie najlepsze projekty hoteli i zapewnił, że sprostają one w stu procentach moim oczekiwaniom. Koszty nie grały żadnej roli. Chciałem mieć najlepsze projekty hoteli, które będą mocno się wyróżniały w całym Wrocławiu oraz w innych miastach. Biuro projektów ma wykonać dla mnie projekty hoteli w ciągu dwóch tygodni.

Wydawało mi się, że to bardzo szybko, ale ucieszyłem się. Kiedy już otrzymałem po dwóch tygodniach te projekty to oniemiałem. Oni naprawdę są świetni i cieszę się, że do nich poszedłem.

Więcej wie firma Wytwórnia PP z Wrocławia, ul.Kazimierza Wielkiego 29a,  pok.409