Przejdź do treści

Zdrowy kręgosłup dzięki trenerowi personalnemu

Nasza mama całe życie pracowała fizycznie, i dawało jej się to we znaki. Na urodziny wykupiliśmy jej specjalne treningi personalne, by można było wszystko dopasować do jej potrzeb, i poprawić jakość jej stawów i kręgosłupa. Bardzo się ucieszyła, ale nie była pewna jak sobie poradzi.

Trener personalny z Warszawy był kompetentny

trener personalnyUspokajaliśmy ją, że kompetentny trener personalny – Warszawa doskonale wie co robi, i na pewno nie stanie jej się żadna krzywda. Chcieliśmy, żeby też miała coś od życia i zyskała nowej młodości. O dziwo, trening indywidualny jej się spodobał po czasie, i powiedziała, że jak się tak rozrusza, to faktycznie mniej ją boli. Co się dziwić, że po tylu latach pracy porobiły jej się jakieś zwyrodnienia. Niby tylko praca w sklepie, ale zaliczało się do tego noszenie kartonów, i rozkładanie towaru. No i stanie cały dzień oczywiście. Bardzo kompetentny był trener osobisty który szybko nawiązał dobry kontakt z mamą. Znowu zaczęła się uśmiechać, bo przez jej bóle, to już mało co się śmiała, i nie chciała tak wychodzić z domu. Ostatnio jeszcze nawet popłakiwała, gdy myślała, że nie widzimy. Wiedzieliśmy, że to dlatego, że ją wszystko boli, ale bała się do tego przyznać. Nigdy nie lubiła robić swoją osobą żadnych problemów. Nie wiem czemu tak, przecież jest dla nas najważniejsza, to ona nas wychowywała. Gdy byliśmy mali, to najpierw nas ubierała, karmiła, i wysyłała do szkoły, po czym szła do pracy. Wszystko na ósmą rano. Dlatego czekaliśmy w szkole zawsze z pół godziny w świetlicy, do czasu rozpoczęcia zajęć.

Taty nigdy nie było, i mieliśmy tylko ją, dlatego teraz to my mamy obowiązek się nią opiekować. Cieszymy się, że w końcu zaczęła się ruszać, i nawet biega. W końcu widzimy uśmiech na jej twarzy, bo uwierzyła w siebie. Oj Warszawa zyskała nowego dobrego biegacza. Mama prześcignie wszystkich.