Przejdź do treści
żarówki led producent

Żarówki led i biznes na lokalnym rynku

Mam na imię Karol. Prowadzę działalność od pięciu lat. Moja firma znajduje się w centrum miejscowości Katowice. Każdy z lokalnych mieszkańców zna moja firmę jako główny importer oświetlenia led. Sprowadzam sprzęt od zagranicznych producentów i importuje go w naszym kraju. Załatwiam sprzęt tylko najwyższej jakości.

Sprzedaje  żarówki led

żarówki led producentNie bawię się w tańsze zamienniki. Na początku działalności kilka razu próbowałem, jednak jakoś tańszego sprzętu była kiepska. Bo kilku dniach taki sprzęt potrafił się psuć i to bardzo mi się nie podobało. Nie chciałem tracić klientów więc postanowiłem nawiązać kontaktu z dobrym producentem. Poznałem na wakacjach Rafaela, który pracował w firmie, która zajmowała się za granicą produkcją oświetlenia. Producent oświetlenia led, w której pracował był bardzo znaną firmą, zajmującą się oświetleniem i wszystkimi rzeczami potrzebnymi do montażu. Nawiązałem z nim współprace i do dzisiaj ją kontynuujemy. Można powiedzieć, że na wakacjach nie tylko udało mi się poznać przyjaciela ale także mojego głównego importera produktów, które sprzedawałem. Dzięki tym materiałom moja firma co roku rozszerzała swoja działalność. Sprzedawałem wydajne żarówki led producent. Do tego trzeba było kupić zasilacze led. Klienci mieli możliwość samodzielnego montażu. Jeżeli ktoś miał problem mógł mnie poprosić o pomoc i w ramach dodatkowej opłaty montowałem taśmy led u moich klientów. Moja firma rozwija się dobrze. Współpracuję z wieloma sklepami i hurtowniami i dostarczam ich towary.

Każdy póki co, jest z nich zadowolony i zamówienia mam coraz większe. Rafael ma do mnie przyjechać za miesiąc ale nie w sprawach biznesowych ale towarzyskich. Urodziła mi się córka i zostanie ojcem chrzestnym. Cieszę się, że dzięki wakacjom poznałem takiego dobrego przyjaciela.