Przejdź do treści

Zaproszenie na prezentację kremów przeciwzmarszczkowych

 

O asortyment w drogerii bardzo dbałam. Oferowałam zawsze tylko sprawdzone marki i dzięki temu moja drogeria była znana w całym mieście. Nie podwyższałam cen tak bardzo, bo chciałam, żeby każdą klientkę było stać na zakup markowych kosmetyków. To była moja główna zasada. 

Zachwyt skutecznymi kremami przeciwzmarszczkowymi

najlepsze kremy przeciwzmarszczkoweKiedy w poniedziałek wieczorem wróciłam do domu to w skrzynce na listy znalazłam zaproszenie na prezentację nowych kremów przeciwzmarszczkowych. Z informacji, jakie wyczytałam to dowiedziałam się, że były to najlepsze kremy przeciwzmarszczkowe dostępne na rynku. Zaintrygowało mnie to, ponieważ w swoim życiu stosowałam mnóstwo kremów przeciwzmarszczkowych, ale nadal poszukiwałam tego wyjątkowego. Skorzystałam z zaproszenia i nawet miałam nadzieję na możliwość zakupu takich kremów, ponieważ mogłabym je sprzedawać w swojej drogerii. Spotkanie odbywało się w hotelu w Warszawie. Była specjalnie przygotowana sala, gdzie każdy uczestnik miał swoje miejsce. Produkcją kremów przeciwzmarszczkowych zajmowała się znana mi firma i cieszyłam się, że to właśnie ich kremy miały wejść na rynek, gdyż ceniłam sobie wszystkie ich kosmetyki. Na spotkaniu poznałam dokładnie skład kremów. Ucieszyła mnie informacja, że produkty te nie były testowane na zwierzętach a na to głównie zwracałam uwagę. Kobieta, która była modelką stosowała krem przez dwa tygodnie. Zmiany na jej twarzy były widoczne co potwierdzało, że krem przeciwzmarszczkowy rzeczywiście był skuteczny.

Istniała możliwość zakupu kremów z tej firmy i skorzystałam oczywiście z tej okazji. Zakupiłam dla siebie trzy słoiczki i zamierzałam sprawdzić osobiście działanie kremu. Dopiero po tym zamierzałam wprowadzić je do sprzedaży, ale wiedziałam, że i tak do tego dojdzie.