Przejdź do treści

Zamówienie kartonów od nowego producenta

Otworzyłem pizzerię, ponieważ u nas w okolicy nigdzie nie było knajpy, która serwowałaby takie jedzenie. Wiedziałem od razu, że będzie wielu chętnych na moją pizzę, ponieważ niedaleko była szkoła i kręciło się tam całe mnóstwo dzieciaków.

Szybko zrealizowana dostawa z kartonami do pizzy

kartony do pizzyJuż od samego początku wiedziałem, że będę oferował pizzę na dowóz, ponieważ nie każdy ma czas przyjść do restauracji coś zjeść. Ja sam często zamawiałem pizzę na dowóz i wiem jak to jest. Postanowiłem zamówić kartony do pizzy z logo mojej restauracji. Dostałem od kolegi po fachu namiar na producenta, który jest nowy w branży i ma niskie ceny. Od razu się z nim dogadałem i miałem czekać na dostawę kartonów. Wskazałem we wiadomości elektronicznej jak dokładnie ma wyglądać logo oraz podałem rozmiary kartonów. Na koniec jak dostałem projekt to wszystko sprawdziłem i pozostało mi czekać. Ku mojemu zaskoczeniu dostawa była błyskawicznie zrealizowana, ponieważ już w piątek pojawił się u mnie kierowca. Sam kazał mi sprawdzić, czy kartony do pizzy są zgodne z zamówieniem. Przyznam, że nie zamierzałem tego robić, ale za jego namową to uczyniłem i dobrze, bo w razie niezgodności nie miałbym możliwości złożenia reklamacji. Wszystko się zgadzało i podpisałem potwierdzenie odbioru. Tego samego dnia ruszyłem z dostawami. Kartony były świetne i każda moja pizza się nich mieściła. Mój syn podjął u mnie pracę jako dostawca i to on rozwoził pizzę do naszych klientów a było ich każdego dnia dość sporo.

Kartony to już zawsze zamawiałem od tego producenta, bo od samego początku byłem bardzo zadowolony. Pizzeria stała się znana w całym mieście i ludzie chętnie mnie odwiedzali. Tyle samo zamówień na dowóz czy odbiór w pizzerii miałem. Odniosłem ogromny sukces.