Przejdź do treści

Zamówienie dużej pizzy na dowóz

To Marcin, mój starszy brat zaczął mnie namawiać, żebym wyjechał gdzieś sobie odpocząć. Miał dużo racji, bo ostatnio wiele się działo i taki wypoczynek był mi potrzebny. Zamierzałem zabrać ze sobą swoją dziewczynę Emilię, ale nie dostała urlopu, więc wyjechałem sam.

Krótki czas oczekiwania na zamówioną pizzę 

pizza na dowóz karpaczWybrałem się do Karpacza, ponieważ o tej porze roku pięknie było w tej miejscowości. Zresztą turyści przyjeżdżali tam przez cały rok i wiele się działo. Przyjazd do Karpacza był świetnym pomysłem jak się okazało, bo spotkałem tam kumpla ze studiów i postanowiliśmy razem spędzić pierwszy wieczór. Zagadaliśmy się do późnych godzin nocnych i nagle zgłodniałem. Knajpy już były nieczynne, więc wpadłem na pomysł, żeby zamówić pizzę. Przeszukałem internet i sprawdziłem gdzie była o tej porze dostępna pizza na dowóz Karpacz dawał ogromne możliwości i znalazłem kilka pizzerii, które oferowały dowóz do tak późnych godzin. Wybrałem pizzerię, która była najbliżej i zamówiłem dużą pizzę. Zostałem poinformowany, że pizza zostanie dowieziona do czterdziestu minut i byłem zadowolony, bo czas oczekiwania nie był tak długi. Pizzeria, na którą się zdecydowałem, jak się okazało była jedną z najlepszych, bo później poczytałem opinie i były bardzo dobre. Pizza została dostarczona po trzydziestu minutach. Była bardzo duża, ciepła i smaczna. Nie czekałem długo na realizację zamówienia i byłem zachwycony. Dałem kierowcy nawet spory napiwek za szybki dowóz zamówienia.

Pobyt w Karpaczu pozwolił mi odpocząć i wróciłem do domu w o wiele lepszym nastroju. Brat od razu zauważył różnicę i cieszył się, że mnie namówił na urlop. Wszystkie sprawy mi się poukładały i na koniec roku miałem spokój w głowie. Emilia mnie dużo wspierała i byłem jej wdzięczny.