Przejdź do treści

Zalety zatrudnienia didżeja na wesele

Moja córka zdecydowała się wziąć ślub. Było to dla mnie nie lada zaskoczeniem, ponieważ przez wiele lat utrzymywała, że za mąż nigdy nie wyjdzie a tu taka zmiana. Poznała odpowiedniego człowieka, którego pokochała i dzięki temu zmieniła swoje podejście do instytucji małżeństwa. 

Zabawa weselna do białego rana dzięki didżejowi 

dj na wesele w gdańskuCórce miałem zorganizować wesele i dzięki temu mogłem o wszystkim decydować. Córce marzyła się orkiestra na wesele, ale zdecydowałem się ją odwieźć od tego pomysłu. W mojej ocenie zatrudnienie didżeja było odpowiednim krokiem, ponieważ niosło to za sobą mnóstwo zalet. Didżej zawsze był sam i dzięki temu nie trzeba było opłacać więcej miejsc na sali weselnej. Muzyka grała bez przerwy a didżej nawet w międzyczasie mógł zrobić sobie przerwę na posiłek. Wiedziałem nawet, który dj na wesele w Gdańsku był najlepszy i najtańszy, dlatego córkę namawiałem do zmiany zdania. Kiedy wysłuchała moich argumentów, to doszła do wniosku, że miałem sporo racji i chciała, żeby na jej weselu grał właśnie didżej. Miało być ponad dwustu gości weselnych i musiałem wynająć dużą salę w restauracji, która wszystkich by pomieściła. Z didżejem od razu nawiązałem kontakt a on miał wolny termin i zgodził się grać na weselu mojej córki. Byłem zadowolony, że tak łatwo wszystko udało mi się załatwić i nawet znalazłem tanią salę weselną. Córka spotkała się jeszcze przed weselem z didżejem, żeby ustalić z nim listę utworów, które miały być grane na jej weselu.

Zabawa weselna mojej córki była szalenie udana. Goście bawili się do białego rana i byli zachwyceni. Didżej dał niezły popis i wszystkim się podobała muzyka. Było w zasadzie mało przerw a muzyka zawsze grała w tle. Decyzja o zatrudnieniu tego człowieka była zdecydowanie słuszna.