Przejdź do treści

Zalety transparentnych kopert

  • przez

 

Od kilku lat prowadzę firmę, która zajmuje się tworzeniem zaproszeń ślubnych. Przez cały rok jest na nie spory popyt, w końcu ślubów co roku odbywa się mnóstwo, a każdy chce w wyjątkowy sposób i z wyprzedzeniem zaprosić gości na tą ważną uroczystość, połączoną z weselem. Staram się, żeby moja oferta obejmowała jak najbardziej oryginalne formy zaproszeń. 

Przezroczysta koperta na zaproszenia

koperty transparentneZaproszenia dla gości są nieodłącznym elementem przygotowań do każdego wesela. Narzeczeni coraz mocniej zwracają uwagę na to, żeby zaproszenia te były wykonane z jak najlepszej jakości materiałów i przede wszystkim, żeby ich wygląd był atrakcyjny. Można powiedzieć, że na tworzeniu zaproszeń zjadłam zęby, bo od kilku lat prowadzę firmę, która zajmuje się ich tworzeniem oraz produkcją. Zamówień mamy sporo, ale żeby przyciągnąć jeszcze więcej klientów, na każdym kroku wprowadzamy pewne urozmaicenia. Niedawno, na przykład wprowadziliśmy do sprzedaży zamiast zwykłych kopert, koperty transparentne. Z racji tego, że są one sztywne i przezroczyste, pięknie eksponują same zaproszenia. Kartki z zaproszeniami są w nich o wiele lepiej zabezpieczone, niż w kopertach papierowych. W końcu taka transparentna kopert jest odporna na działanie wilgoci czy innych czynników zewnętrznych. Klienci mogą wybierać koperty transparentne w różnych kolorach, ale najczęściej jest to jasny róż, błękit lub po prostu brak koloru. Zaproszenia z tego typu kopertami są nieco droższe, ale warte swojej ceny.

Od kilku lat zajmuje się sprzedażą i produkcją zaproszeń i zauważyłam, że klienci bardzo chętnie korzystają z różnego rodzaju ulepszeń. Ostatnio, na przykład, wprowadziliśmy do oferty transparentne koperty, które mają zastąpić te papierowe. Z racji tego, że pięknie się prezentują i lepiej chronią przed uszkodzeniami samo zaproszenie, chętnie korzysta z nich coraz więcej osób.