Przejdź do treści
płyta indukcyjna

Zakup nowej i podłączenie płyty indukcyjnej

W sumie od dawna moja kuchnia nadawała się tylko do wymiany. Była już stara i brzydka a przede wszystkim była mało pojemna. Musiałam się naprawdę bardzo nagimnastykować by włożyć wszystkie garnki i talerze do szafek. Jednak póki dzieci były małe szkoda było inwestować w coś, co w tak łatwy sposób mogą zniszczyć.

Podłączenie płyty indukcyjnej – to całkiem proste!

płyta indukcyjna

Przecież co chwilę trzaskały szafkami. Nie mówię już o tym ile razy szafki czy szuflady zostały wymalowane przez dzieci niby to przypadkowo mazakami czy długopisem. Teraz jednak nadszedł w końcu czas by zainwestować pieniądze i kupić nową kuchnię. Dzieci były już duże i nie interesowało ich niszczenie szafek kuchennych. Mi marzyła się taka kuchnia biała na wysoki połysk. Moim zdaniem wyglądała po prostu bardzo nowocześnie. W Warszawie było wiele salonów kuchni gdzie można było zamówić kuchnię na wymiar. W sumie z mężem pojechaliśmy na Ursynów bo w sumie tam był największy taki salon kuchni. Jeśli nic nie wybierzemy pojedziemy jeszcze na Wawer a może później jeszcze gdzieś dalej. Jednak okazało się, że kuchnie marzeń zamówiliśmy już w pierwszym salonie. Mąż bał się jedynie o podłączenie płyty indukcyjnej, nie wiedział po prostu czy da sobie z tym radę. Jednak jego kolego to elektryk i chyba wtedy poprosimy go o pomoc. W sumie tak sobie myślę, że elektryk to dobry zawód, w sumie przydaje się naprawdę w wielu sytuacjach. Mąż zadzwonił do kolegi o pomoc, jednak jeśli zrobi to elektryk to na pewno będzie dobrze zrobione.

W sumie taki elektryk z ogłoszenia wziął by za to trochę pieniędzy a tak z kolegą zawsze będzie dużo taniej. Zresztą nie jest to pierwszy raz gdy prosimy go o pomoc i jeszcze nie było takiej sytuacji by nam odmówił. W sumie dobrze jest mieć takiego kolegę. Ja najbardziej cieszyłam się z nowej, pięknej kuchni.

Wiele korzystnych rad uzyskaliśmy pod tym adresem – http://elektroprim.waw.pl