Przejdź do treści

Zakup kabiny prysznicowej w sklepie

Wiecie, że ostatnio poszłam do sklepu z meblami, tam gdzie jest też dział łazienkowy. Poszłam tam z zamiarem kupna sofy do salonu, a wyszłam nie tylko z sofą, ale też z kabiną prysznicową. A tak dokładniej mówiąc to dopiero później mi to wszystko przywieźli.

Jaka kabina prysznicowa będzie najlepsza?

kabina prysznicowa

Bardzo spodobał mi się krój tej kabiny prysznicowej. Nawet nie chciałam zachodzić do tego działu z łazienkami, ale pomyślałam wejdę, zobaczę, może kupie jakiś drobiazg, typu na przykład nową dywanik łazienkowy, a nie, że kupię kabinę. Mieli oni tam naprawdę ładne kabiny prysznicowe na wymiar. Ja miałam do tej tylko wannę, ale pomyślałam, że może zamiast wanny to zamontuję prysznic. W dodatku ile miejsca zaoszczędzę. Postawię ja sobie w rogu. Do mnie do domu jeszcze będą musieli przyjechać pracownicy tego sklepu, by zrobić pomiary miejsca, gdzie ma stać kabina prysznicowa. W dodatku wszystko było w promocji oraz jak tu nie skorzystać z takiej okazji. Wybrałam taką kabinę prysznicową, co ma drzwi szklane, bo są i takie które nie mają takich drzwi. Też się trochę zdziwiłam, że nie każda kabina ma szkło, czy ten plastik. To zależy od producenta. Wrocław ma wiele takich punktów, gdzie można kupić sofę, ale ja wybrałam ten punkt, ponieważ jest najbliżej mojego domu. W tamtym roku były u mnie montowane szklane balustrady. Nie były drogie. Producenci powiedzieli mi, że szkło do tej kabiny zakłada szklarz, więc nie ma obawy, że się rozleci, lub wypadnie z ramy. Tą moją nową sofę też dość sporo czasu wybierałam.

Nie mogłam się zdecydować jaki fason wybrać, a przede wszystkim jaki kolor mam wybrać. Ale po dwóch godzinach już ją wybrałam. Nawet tak długo tej kabiny nie wybierałam. Może dlatego, że to był taki spontaniczny zakup, a sofa była takim przemyślanym zakupem, nie wiem.

Przed udaniem się do sklepu poczytałem trochę o kabinach prysznicowych i pooglądałem wzory na – www.alisglass.pl