Przejdź do treści

Zakup dla mamy biustonosza

W mojej rodzinie już tak jest, że kobiety mają duże biusty. Ja jeszcze nie mam z tym dużego problemu. Jednak moja mama gdy ma kupić dla siebie biustonosz to musi nastawić się na to, że może zdarzyć się tak, że może nie być jej rozmiaru w sklepie.

Bardzo duży wybór biustonoszy

biustonosze duże rozmiaryCzasem musi odwiedzić kilka punktów zanim kupi sobie coś odpowiedniego. I zazwyczaj jest tak, że jeśli już jest jej rozmiar to nie ma zbyt dużego rozmiaru i bierze po prostu to co jest. Nawet jeśli chciałaby by na przykład biały gładki biustonosz to wychodzi z ciemnym koronkowym bo na przykład tylko taki był. Ostatnio jednak gdy byłam w mieście zobaczyłam, że jest sklep gdzie są właśnie biustonosze duże rozmiary i postanowiłam zabrać tam mamę. oczywiście wcześniej upewniłam się czy aby na pewno znajdzie tam coś dla siebie. Mama miała urodziny i z tej okazji chciałam zrobić jej taki właśnie prezent. Chciałam żeby wybrała coś dla siebie. Mama w sklepie nie mogła uwierzyć w to, że jest aż tak dużo staników w jej rozmiarze. Zaczęła mierzyć te, które spodobały się jej najbardziej. Nie były one jakoś wyjątkowo drogie dlatego też powiedziałam mamie, że może wybrać nawet dwa. Mama w końcu znalazła coś co jej się rzeczywiście podobało. Zresztą biustonosz ten, który przymierzyła był tak świetnie uszyty, że wyglądała w nim dużo szczuplej. I do tego powiedziała, że nie odczuwa też, że ma coś na sobie a to chyba dzięki szerokim i bardzo wygodnym ramiączkom.

Mama wybrała jeden bardzo elegancki stanik a drugi taki bardziej na co dzień. uważam, że dokonała bardzo dobrego wyboru. Nie pamiętam kiedy widziałam ją po raz ostatni aż tak bardzo szczęśliwą. Powiedziała, że mając na sobie tak dobrze dobraną bieliznę od razu czuje się dużo lepiej i według mnie też lepiej wygląda.