Przejdź do treści

Zabawki Little Live Pets

Chyba każde dziecko lubi zwierzęta i już od najmłodszych lat bardzo żywo na nie reaguje. Rodzice kupują im pieski, kotki, lub mniejsze zwierzątka, które wymagają stałej opieki. Jednak maluchy, które mają alergie nie mogą mieć ich w domu.

Interaktywne zwierzątka dla dzieci

little live petsKiedy nasze dziecko z różnych powodów nie może mieć prawdziwego zwierzątka w domu, rodzice się zastanawiają jak mu go zastąpić. Alternatywą dla prawdziwego pieska, czy kotka, możemy być zabawka Little live Pets. Jest to interaktywna zabawka przypominająca wyglądem prawdziwe zwierzątko. W sprzedaży znajdziemy pieski, kotki, myszki, kurczaki, czy koniki i żaby. Wybór jest ogromny, więc każdy maluch znajdzie dla siebie ulubionego pupila. Są to zabawki zasilane na baterie, które swój mechanizm mają głęboko schowany w środku w taki sposób, aby dziecko się do niego nie dostało. Zwierzątka potrafią się poruszać, wydawać dźwięki i są miłe w dotyku. Piesek może mieć zamknięte oczka kiedy śpi, otwarte w trakcie zabawy, umie wydawać dźwięki jak prawdziwy pies i merda ogonkiem kiedy jest szczęśliwy. Kotki z tej serii potrafią pić mleczko z miseczki, porusza główką i mruczy kiedy jest mu dobrze. Zwierzęta zachowują się w identyczny sposób jak prawdziwe, dlatego cieszą się takim dużym zainteresowaniem wśród dzieci, które je wprost uwielbiają. Taka zabawka uczy malucha konsekwentnej opieki nad pupilem i uczy typowych zachowań charakterystycznych dla danego gatunku zwierzęcia. Zabawki są sprzedawane samodzielnie, lub w zestawie z akcesoriami.

Tego typu produkty są przeznaczone dla dzieci powyżej czwartego roku życia. Zabawa pluszowym, interaktywnym pieskiem na pewno zajmie dziecku długie godziny przez wiele dni, a być może stanie się jego ulubioną zabawką. Dostępne modele sprawdzą się dla obu płci.