Przejdź do treści

Wytrzymałe etui na telefon

W obecnych czasach posiadanie własnego telefonu nie jest ani luksusem ani niczym nadzwyczajnym, gdyż są to tak popularne urządzenia. Można je kupić za sto – dwieście złotych lub nawet za kilka tysięcy złotych, ale bez względu na to, warto je zabezpieczyć.

Jakie są modele pokrowców na telefon?

praktyczne etui na telefonWiększość osób trzyma telefon w kieszeni spodni, kurtki, w torebce czy plecaku. Przeważnie ma on styczność z kluczami, kosmetykami czy innymi przedmiotami, które przy sobie nosimy. W związku z tym istnieje duże ryzyko uszkodzenia telefonu, co może nas słono kosztować. Dlatego też warto od samego początku trzymać telefon w specjalnym pokrowcu, który będzie chronił telefon przez uszkodzeniami. W sprzedaży znajdziemy przeróżne modele, które są przeznaczone na poszczególne modele telefonów, gdyż każdy z nich ma inny kształt, wielkość i otwory na przyciski. Praktyczne etui na telefon może być wykonane z gumy, plastiku, metalu, tytanu czy silikonu. Bez względu jakie etui wybierzemy, ważne żeby było dedykowane do modelu telefonu, który posiadamy, bo tylko wtedy będzie możliwe bezproblemowe korzystanie z telefonu, gdyż  otwory będą we właściwych miejscach. Najtańsze etui jest w całości wykonane z silikonu i przeważnie ma podwyższone brzegi dzięki czeku zabezpiecza tył telefonu raz wyświetlacz przed bezpośrednim kontaktem z płaską powierzchnią. Jednak nie chroni samego wyświetlacza. Tu potrzebne jest specjalne szkło hartowane, które przykleja się do wyświetlacza lub zamykane etui ze skóry.

Najtaniej pokrowce kupimy w sklepach internetowych z akcesoriami do telefonów i też tam znajdziemy ich największy wybór. Jeżeli chcemy dobrze zabezpieczyć telefon przed uszkodzenia, to warto wybierać wytrzymałe etui, które chroni nie tylko przed uszkodzeniami, ale też wstrząsami.