Przejdź do treści

Wynajęłam kopiarkę do firmy

  • przez

Prowadzę własne biuro prawnicze. Przez większą część dnia sekretarka kseruje bardzo dużo dokumentów. Praktycznie każdy klient przychodzi do nas z plikiem dokumentów, których kopie musimy przechowywać w swoich materiałach. Sami również kserujemy dla klientów wiele pism, czy aktów prawnych. Można sobie więc wyobrazić, jaki paraliż w biurze spowodowała awaria kopiarki do dokumentów.

Poszukiwania korzystnego wynajmu kopiarki

korzystny wynajem kopiarekOddałam kopiarkę do naprawy, ale okazało się, że na jej naprawę trzeba będzie poczekać nawet miesiąc. Nie mogłam tyle czekać i kserować w tym czasie dokumenty, gdzieś „na mieście”. Postanowiłam więc wynająć na ten czas kopiarkę do mojej firmy. Niedaleko mojego miejsca zamieszkania znajdowała się firma, która oferowała korzystny wynajem kopiarek w dobrych, przystępnych cenach. Udałam się tam od razu po pracy. Polecono mi na wynajem solidną i wytrzymałą kopiarkę. Doradca klienta przekonywał mnie, że jest to wielofunkcyjne urządzenie, które z pewnością sprawdzi się w moim biurze. Za jego pomocą można nie tylko kopiować dokumenty, ale także skanować je i od razu wprowadzać do komputera, a także drukować pisma zarówno czarno-białe, jak i te w kolorze. Jest to kopiarka laserowa, która działa bardzo szybko i sprawnie. W dodatku cena jej wynajmu była naprawdę przystępna. Od razu zdecydowałam się więc na to urządzenie.

Szybko przekonałam się, że to było bardzo dobre rozwiązanie. Wynajem drukarki okazał się niezwykle korzystny. Nie musiałam się martwić ewentualnymi awariami czy usterkami. W dodatku urządzenie było zadbane i na bieżąco konserwowane. Działało bez zarzutu. Po dłuższym zastanowieniu doszłam nawet do wniosku, że wynajem jest bardziej przystępny cenowo niż kupno kopiarki i ponoszenie kosztów jej napraw i utrzymania.