Przejdź do treści

Wykończenie ścian tynkami dekoracyjnymi

Cześć. Chciałabym podzielić się z Wami z moimi doświadczeniami na temat wykończenia ścian. Okazało się, że dzisiejszy rynek oferuje nam milion, milion możliwości. Niezależnie też od tego ile gotówki posiadamy albo co chcemy osiągnąć.

Efektowne tynki dekoracyjne

tynki dekoracyjneDla mnie było to niesamowite odkrycie, ponieważ nie wiedziałam, że istnieje w ogóle aż tyle możliwości! I że cenowo jest to aż tak tanie. Tynki dekoracyjne na ściany – Częstochowa – szok! Mi osobiście najlepiej spodobały mi się tynki Luxmal, ponieważ mają bardzo ładne barwy i są funkcjonalne – można je myć! Drugą ciekawą alternatywą są panele Loft System. To było dla mnie też wspaniałe odkrycie, ponieważ nie wiedziałam, że są takie panele – a w czym rzecz? Są to panele trójwymiarowe. Niesamowity efekt daje taki produkt. Polecam serdecznie. Tyle ogółu. Jeżeli chodzi o mój projekt, o mój pokój – bo o tym chciałabym Wam powiedzieć, to wygląda to następująco. Zawsze marzył mi się biały pokoik z wielkim łóżkiem z baldachimem, w stylu retro. Kolejna rzecz moja wymarzona toaletka. I biała komódka. Zawsze też chciałam mieć ogromną białą szafę, najlepiej taką, którą ma dwie jakby sfery – jedna do wieszania ubrań druga do układania ich. Na podłodze mam panele więc dodałam mały biały dywanik wełniany.

 

Całość dopełnienia pokoju stanowią zasłony białe z szmaragdowymi panelami wiszącymi. Wszystkie moje dodatki są szmaragdowe albo liliowe. Jest naprawdę bardzo dziewczęco Dokładnie tak jak sobie to wymarzyłam. A jeszcze! Co ważne! Zawsze chciałam, żeby moim miastem była Częstochowa. I tak też, jest