Przejdź do treści

Wyjazd pod namiot w wakacje

W tym roku doszliśmy z mężem do wniosku, że spędzimy swój urlop bardziej aktywnie. Ja chciałam pojechać gdzieś pod namiot. Chyba mam już dosyć po prostu noclegów w hotelach. Mam taką pracę, że dość dużo czasu spędzam właśnie w hotelach.

Wybór odpowiedniego namiotu na wyjazd

namioty turystyczne VangoTakże w wakacje chciałabym spędzić czas w zupełnie inny sposób. Mężowi też ten pomysł bardzo się spodobał. Chciałam tylko żebyśmy mieli bardzo dobry namiot. Mąż powiedział, że po procy możemy pojechać do takiego sklepu ze sportowymi rzeczami, i że tam na pewno coś znajdziemy. W tym sklepie rzeczywiście był spory wybór różnego rodzaju sprzętów turystycznych. Był też dział gdzie były tylko i wyłącznie namioty. Były to namioty najróżniejsze. Od takich malutkich jednoosobowych do takich gdzie spokojnie wyspała by się cała rodzina. Mi najbardziej spodobały się namioty turystyczne Vango według mnie wyglądały najbardziej solidnie. A jednak ja nie chcę pojechać na dwie czy jedną noc pod namiot a spędzić w ten sposób dwa tygodnie. Podszedł do nas też sprzedawca w tym sklepie i powiedział, że te namioty turystyczne Vango to według niego też jest najlepszy wybór. Te namioty są zrobione z wysokiej jakości materiałów. Do tego są bardzo wygodne. Nie były to też namioty najdroższe. Mogę powiedzieć, że były one ze średniej półki cenowej. Doszliśmy więc do wniosku, że weźmiemy taki właśnie namiot wraz z akcesoriami. Jeśli będzie nam się podobał taki wypoczynek pod namiotem to pewnie pojedziemy w ten sposób nie raz.

Tym samym takie wakacje pod namiotem będą też na pewno dużo tańsze niż gdybyśmy mieli wypoczywać gdzieś w pensjonacie. Tak ja na razie taki pobyt ma dla mnie tylko same plusy. Nie mogę się już doczekać kiedy w końcu pojedziemy na ten urlop pod namiot właśnie.