Przejdź do treści

Wyjazd na szkolenie BHP

 

Dotąd wspominam mój wyjazd do Warszawy wraz z moimi obecnymi przyjaciółmi, a wtedy po prostu kolegami z pracy. Kiedy zatrudniłam się pięć lat temu w firmie, w której obecnie pracuję, została zorganizowana, można powiedzieć wycieczka do stolicy, gdzie miało odbyć się szkolenie BHP.

Nauka zasad BHP

bhp warszawaWyjechaliśmy z samego rana. Jako że zaczynaliśmy podróż z Wrocławia, nie trwała ona najkrócej. Po prawie czterech godzinach dotarliśmy na miejsce, czyli do małego hotelu, gdzie każdy z nas miał zapewniony nocleg. To właśnie w sali konferencyjnej w tym hotelu odbywało się szkolenie bhp warszawa. Zaraz po przyjeździe zjedliśmy obiad, który również mieliśmy opłacony. Następnie udaliśmy się na spacer po centrum. Trwał on dwie godziny i udało nam się mniej więcej zobaczyć wszystkie najważniejsze miejsca w stolicy. Odrobinę zmęczeni wróciliśmy do hotelu i mieliśmy parę godzin dla siebie. To właśnie w ciągu tych paru godzin udało nam się naprawdę zintegrować. Spędziliśmy je na rozmowach, zabawa i grach. Poczułam się trochę, jakbym znowu powróciła do czasów, w których raz w roku jeździłam na wycieczki szkolne. Następnego dnia rano odbyło się nasze szkolenie. Obawiałam się, że będzie ono nużące, jednak po czasie stwierdziłam, że moje przypuszczenia były mylne. Nie dość, że nie brakowało na nim humoru, to cała wiedza została nam sprawnie przekazana. Po czterogodzinnym powrocie do domu mogłam szczerze przyznać, że ta podróż mi się podobała i, że z chęcią bym ją powtórzyła.

Często wszystko, co jest związane z pracą lub nauką przynosi na myśl negatywne skojarzenia, ponieważ nie jest to coś, czego sami chcemy, ale coś, co jest nam z góry narzucane. Szkolenie BHP było obowiązkowe, ale też pokazało mi, że jest możliwość połączenia konieczności z przyjemnością.

Więcej na admir.com.pl