Przejdź do treści
apartamenty

Wyjazd do apartamentu w górach na święta

W tamtym roku po raz pierwszy nie spędziłam świąt z rodziną. Pochodzę z bardzo tradycyjnej rodziny dlatego też bałam się trochę powiedzieć o tym swojej mamie. Jednak bardzo mam mnie zaskoczyła bo powiedziała, że rozumie mnie jak najbardziej i że mam jechać i po prostu odpocząć.

Apartamenty na wynajem

apartamenty Zdecydowałam, że na święta razem ze swoim narzeczonym pojadę do Zakopanego żeby trochę odpocząć. Miałam naprawdę bardzo ciężki ostatni rok. Był on ciężki zarówno ze względu na pracę jak i ze względu na życie prywatne. Czasem już tak po prostu jest, że trzeba jakoś się naładować żeby móc dalej funkcjonować. I ja właśnie potrzebowałam takiego wyjazdu. Myślałam, że nataki wyjazd noclegi będzie można jakoś łatwo zarezerwować a jak się okazuje nie tylko ja mam takie pomysły jeśli chodzi o święta. Jednak udało mi się wynająć bezkonkurencyjne apartamenty w centrum Zakopanego . Uważam, że lepszego miejsca po prostu nie mogłam znaleźć. Myślałam także o tym czy domki w górach nie byłyby lepszym pomysłem. Jednak tak naprawdę wszystkie domki, które mi się spodobały musiały zostać zarezerwowane dużo wcześniej. Zarezerwowałam też stolik w restauracji na wigilię gdzie tego dnia miały być serwowane typowo wigilijne dania. Myślałam, że jadąc tam będę miała jakieś wyrzuty, że nie spędzam tych dni ze swoją rodziną. Jednak jak się okazało naprawdę tego było mi trzeba. I polecam taki właśnie wyjazd wszystkim tym którzy chcą po prostu w święta odpocząć. Myślę, że nic nie działa tak kojąco jak widok gór za oknem. A jeszcze gdy się ma w perspektywie jakiś spacer po górach to jeszcze lepiej.

Teraz wiem, że gdy będę miała kiedyś jeszcze taką potrzebę to na pewno nie będę się zastanawiać a gdzieś pojadę. Po tym wyjeździe zresztą wróciłam jako pozytywnie nastawiona do życia osoba bez zmartwień.