Przejdź do treści

Wyjątkowe preparaty do twarzy

Jakiś czas temu moja teściowa miała urodziny. Nie były to też takie zwykłe urodziny a sześćdziesiątka. Przez te lata mojego małżeństwa zdążyłam poznać teściową dosyć dobrze. Wiedziałam co lubi a za czym nie za bardzo przepada.

Zakup kosmetyków na prezent urodzinowy dla teściowej

kosmetyki lilla maiDoszłam do wniosku, że najlepszym prezentem dla niej będzie biżuteria i kosmetyki. U jubilera kupiłam dla niej bardzo eleganckie kolczyki. Wiedziałam, ze będą pasowały do kilku jej wyjściowych sukienek. Oprócz tego chciałam kupić jej jakieś wyjątkowe kosmetyki. Koleżanka z pracy powiedziała mi, że są kosmetyki lilla mai i że to będzie świetne na prezent. Bo oprócz tego, że są to kosmetyki naprawdę bardzo dobre to do tergo bardzo elegancko zapakowane. Sprawdziłam w internecie jak one wyglądają. Okazało się, że są to naturalne produkty, których skład jest bardzo szczegółowo dobierany. Zamówiłam dwa kremy przez internet. Opakowania rzeczywiście wyglądały bardzo elegancko. W opisie produktów było wiele informacji o tym jakie naturalne olejki wchodzą w skład danego kosmetyku. Wiedziałam, że to się teściowej spodoba. Zresztą ona ma często uczulenie związane ze stosowaniem jakiegoś środka chemicznego. Dlatego też taki naturalny skład będzie dla niej na pewno bardzo dobry. W dzień urodzin wszystko razem ładnie zapakowałam i dałam z mężem te prezenty. Teściowa oczywiście była bardzo zadowolona. Od razu też posmarowała się kremem. wtedy poczułam jak pięknie i wyjątkowo pachnie. Szczerze to jak dotąd nie wąchałam kosmetyku o takiej woni.

Teściowa była zachwycona konsystencją tego kremu a także tym jak szybko się wchłonął. Widziałam, ze była autentycznie zadowolona a nie udawała. Te kremy też nie były tak drogie jak niektóre produkty, które można dostać tylko w drogeriach.