Przejdź do treści

Wygodne poduszki na fotele

  • przez

Ostatnio doświadczyłam na własnej skórze tego, jak wiele potrafi dać wygodne siedzenie w trakcie pracy. Nigdy wcześniej nie zwracałam na to uwagi ponieważ całą swoją uwagę skupiałam na zadaniach, które mam do wykonania, jednak odkąd przeszłam na pracę zdalną zaczęłam przykuwać do komfortu swoją uwagę.

Wysoka jakość poduszek fotelowych

poduszka na fotelW mojej pracy mamy zapewnione specjalne fotele komputerowe przy których niesłychanie wygodnie się pracuje, jednakże zważywszy na obecnie trudne czasy w jakich przyszło nam funkcjonować zostałam odesłana wraz z połową mojego zespołu na pracę zdalną. Dosyć szybko polubiłam tę formę, jednak przy moim biurku nie było mi już tak łatwo pracować ze względu na fotel, który nie nadawał się do kilkugodzinnego przesiadywania na nim. Podczas porządków jednak przypomniałam sobie, że kupiłam kiedyś na promocji fotel wiszący do pokoju, więc postanowiłam go w końcu zainstalować i dokupić coś wygodnego do siedzenia. Przeglądając oferty sklepów moim oczom ukazała się przepiękna, ogromna i puchata poduszka na fotel wiszący dokładnie ten sam, który ja posiadałam. Była w dodatku w niskiej cenie, więc od razu zdecydowałam się zakupić dwie w różnych kolorach. Przesyłka dotarła do mnie błyskawicznie, a kiedy ułożyłam poduchę na fotelu i usiadłam w nim pierwszy raz nie mogłam uwierzyć, że może mi być aż tak wygodnie. Od tamtej pory przerzuciłam się na laptopa i pracuję siedząc na moim fotelu. Nawet po wielu godzinach pracy nie odczuwam najmniejszego dyskomfortu.

Nie sądziłam, że poduszki na fotel mogą być aż tak wygodne. Te, które ja zakupiłam są specjalnie profilowane, aby utrzymać kręgosłup w odpowiedniej pozycji nie męcząc go, ani nie nadwyrężając niepotrzebnie mięśni. Mój fotel teraz jest tak wygodny, że najchętniej w ogóle bym z niego nie schodziła. Oprócz pracy, często też czytam w nim książki relaksując się wieczorami po pracy i innych, codziennych obowiązkach.