Przejdź do treści
wycena mebli

Wycena mebli kuchennych potrzebna od zaraz

Ostatnio razem z moim mężem wzięliśmy się za remont naszej kuchni. Najpierw zainwestowaliśmy w nowe okna oraz podłogę. W późniejszym czasie postanowiliśmy kupić meble kuchenne na wymiar. Marzyły mi się nowoczesne w kolorze czarnym z kamiennymi blatami. 

Wycena mebli jest popularna

wycena mebliTakie też kupiliśmy i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że meble po kilku dniach nie nadawały się do użytku. Fachowa wycena mebli kuchennych była nieadekwatna w stosunku do ich stanu technicznego. Otóż szuflady zaczęły się zacinać, w jednym miejscu blat granitowy był pęknięty, natomiast magnesy od drzwiczek przestały dobrze spełniać swoją funkcję. Chciałam koniecznie zareklamować te meble, jednakże firma powiedziała, że reklamacja jest niemożliwa, ponieważ są to uszkodzenia mechaniczne, które pochodzą nie z winy sprzedawcy. Byłam bardzo zła, ale postanowiłam zadzwonić do mojej koleżanki, której mąż był rzeczoznawcą. Rzeczoznawca meblowy był potrzebny od zaraz, aby ocenił stan techniczny mebli kuchennych. Przyjechał tak szybko, jak tylko mógł i wziął się do analizy. Rzeczoznawca mebli powiedział, że meble zostały źle skonstruowane. Napisał protokół i postanowił nam pomóc. Razem ze mną i z moim mężem pojechał do salonu meblowego, w którym były kupowane te meble. Właściciel firmy, jak zobaczył, że tą sprawą zajął się rzeczoznawca meblowy, to od razu postanowił przyjąć reklamację. Mąż uznał, że warto się jeszcze dowiedzieć, na czym polegają odbiory techniczne mebli. Producent mebli naprawił uszczerbki i teraz wszystko działa bez żadnego zarzutu.

Mąż koleżanki bardzo nam pomógł. Jest to dobry fachowiec pod względem wyceny mebli. Jako rzeczoznawca mebli hotelowych jest osobą kompetentną i doświadczoną. Nie żałuje, że zainwestowałam w jego usługi, ponieważ gdyby nie on, nasze meble nadal byłyby nie do użycia.