Przejdź do treści

Wizyta w salonie kosmetycznym w Poznaniu

W sumie pierwszy raz u kosmetyczki byłam przed ślubem. Jakoś wcześniej nie miałam po co tam chodzić. Nie miałam po prostu takiej potrzeby. Jednak gdy miałam swój ślub nie chciałam się na niego malować sama. Chciałam żeby zrobił to ktoś profesjonalnie i żeby mój makijaż świetnie się trzymał.

Najlepszy salon kosmetyczny z Poznania

salon kosmetyczny z PoznaniaZresztą idąc wtedy pierwszy raz do kosmetyczki nie chciałam mieć zrobionego tylko makijażu a także paznokcie. Jakoś tak nigdy nie potrafiłam utrzymać długich paznokci dlatego też stwierdziłam, że będę musiała mieć na ślubie sztuczne żeby ładnie wszystko wyglądało. Szukałam jakiś czas jaki salon kosmetyczny byłby najlepszy na to co chciałam zrobić. I okazało się, że najwięcej dobrych opinii w internecie miał salon kosmetyczny z Poznania do którego też poszłam. Salon ten może nie był duży ale pracowały tam naprawdę bardzo miłe kosmetyczki. Gdy się tam wchodziło od razu czuło się, że naprawdę miło spędzi się tam czas. Najpierw miałam zrobione paznokcie, na które przyszłam dwa dni przed ślubem. Pani zrobiła mi j naprawdę szybko. Myślałam, że spędzę długie godziny podczas robienia tych paznokci. A jednak wprawa i doświadczenie kosmetyczki robią swoje. Potem rano w dzień ślubu poszłam na makijaż. Najpierw miałam oczyszczoną i posmarowaną twarz odpowiednim kremem a dopiero potem kosmetyczka wykonała mi makijaż typowo ślubny. Gdy się zobaczyłam w lusterku nie mogłam uwierzyć w to, że to jestem ja.

Wyglądałam naprawdę bardzo dobrze. Zresztą tak chyba powinno być, że panna młoda w dniu swojego ślubu wygląda wyjątkowo. Ja sama byłam zachwycona swoim wyglądem. Kosmetyczka zapewniła mnie też o tym, że makijaż nawet gdy będę się wzruszać pozostanie na swoim miejscu. I to było dla mnie naprawdę bardzo ważne bo nie chciałam martwić się dodatkowo o makijaż.