Przejdź do treści

Weselny DJ z Gdańska

Gdy oświadczałem się mojej dziewczynie, byłem niesamowicie zestresowany. Mimo że byłem pewien jej uczuć, to i tak miałem pewne obawy, że coś pójdzie nie po mojej myśli. Na szczęście ukochana przyjęła moje oświadczyny. Zaplanowaliśmy wesele na przyszły rok, więc zaraz po wynajęciu sali, skupiliśmy się na znalezieniu świetnego, gdańskiego DJ’a.

Nowoczesny DJ weselny z Gdańska

dj na wesele z GdańskaDzień oświadczyn był jednym z piękniejszych w moim życiu. Teraz jednak skupialiśmy się z narzeczoną na tym, by zrobić wszystko, aby dzień naszego ślubu przebił pod tym względem dzień oświadczyn. Dość szybko poszło nam zamówienie sali na wesele w terminie, który nas satysfakcjonował. Nasz znajomy prowadził dom weselny i obiecał nam, że przytrzyma nam wybrany przez nas termin. Bardzo mnie to cieszyło. Później skupiliśmy się na wyborze odpowiedniej osoby, która sprawi, że nasi goście weselni będą tańczyć do białego rana. W tym celu weszliśmy w przeglądarkę internetową, szukając DJ na wesele z Gdańska. Zależało nam, aby muzyk był z naszego rodzinnego miasta, aby mieć z nim lepszy kontakt. Odsłuchiwaliśmy dziesiątki portfolio, by po paru godzinach znaleźć tego jedynego DJ’a, którego styl podobał nam się najbardziej. Mieliśmy również nadzieję, że przypadnie on również do gustu naszych weselników. Chcieliśmy bowiem, aby nasze wesele było również dla nich czasem wspaniałej zabawy. Gdy dokonaliśmy wyboru DJ’a, byliśmy jednak o wiele spokojniejsi co do dalszej organizacji dnia ślubu.

Teraz gdy jesteśmy już kilka miesięcy po ślubie i przyjęciu weselnym, mogę śmiało stwierdzić, że nawiązanie współpracy z tym gdańskim DJ’em, było świetną decyzją. Roztańczył on towarzystwo do białego rana! Wszyscy bawili się świetnie, w tym i my. Bardzo mnie to cieszy. Dzień ślubu i wesela był najpiękniejszym dniem w moim życiu.