Przejdź do treści

Wakepark – pomysł na weekendową rozrywkę

Pomysłów na wolne spędzenia czasu w dzisiejszych czasach mamy całe mnóstwo. Możemy wybrać się do kina, teatru czy opery. Dla tych lubiących bardziej aktywną rozrywkę pozostaję rodzinna wycieczka rowerowa lub czynny wypoczynek nad jeziorem lub krytym basenie. Słowem, mamy tyle możliwości, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla kogo wakepark?

wakeparkA co z tymi którzy szukają czegoś bardziej kreatywnego, wyzwalającego więcej adrenaliny zajęciami? Z pomocą przychodzi nam wakepark. Jest to znakomita rozrywka dla tych którzy nie boją się wody i pragną odrobiny szaleństwa. Do nóg przytwierdzamy sobie deskę, chwytamy się liny przypiętej do helikoptera i suniemy z ogromną prędkością po tafli wody. Niesamowicie ekscytujące. I niebezpieczne. Dlatego w tym sporcie na równi ze świetną zabawą liczy się bezpieczeństwo uczestników. Jednym z najciekawszych wakeparków w Polsce znajduję się w Bydgoszczy. Jest świetnie przygotowany, załoga jest doświadczona i na pewno nie musimy martwić się swoim bezpieczeństwem, o wszystko zadbają organizatorzy. A co z tymi co nie lubią się zmoczyć? Dla tych osób świetną alternatywą są motocross w Polsce. Możemy tam wsiąść na szybki motor, założyć kask, okulary i oddać się uczuciu ogromnej szybkości i wyskokom na kilka metrów w górę. Jeżeli spodoba nam się to bardzo mocno, nic nie stoi na przeszkodzie aby z amatora tego sportu stać się profesjonalistą. Dzięki temu mamy możliwość ścigania się z innymi i połączenia pasji z zawodem.

 

Najbardziej ekstremalną odmianą motocrossu jest Enduro, które jest niesamowicie efektowną dyscypliną i zawodnicy pokonują najbardziej wymyślne przeszkody ku uciesze zgromadzonej publiczności i milionami przed telewizorami. Zarówna wakepark jak i tory motocrossowe stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju, są coraz lepiej przygotowywane a my, fani takich rozrywek mamy w czym wybierać.

4emotion.pl