Przejdź do treści

Urodziny córki w lokalu

Moja córka jest duszą towarzystwa. Ma w przedszkolu pełno koleżanek, które zawsze otaczają ją dookoła. Uwielbia się z nimi bawić, dzieli się wszystkim, i jest bardzo lubiana. Po przedszkolu, zawsze ją odwiedzają u nas w domu. Ważne jest, aby pielęgnować te znajomości, które powstają we wczesnym dzieciństwie, bo takie potrafią utrzymywać się najdłużej.

Urodziny mojej żabki

organizacja urodzin dla dzieci bydgoszczGdy zbliżały się 5 urodziny mojej córki, stwierdziłam, że nie pomieścimy się wszyscy u nas w domu. Gości było za dużo, a niestety nie mieliśmy aż takiej powierzchni. Postanowiliśmy więc skorzystać z gotowego lokalu, który będzie miał już wszystko przygotowane. Na szczęście organizacja urodzin dla dzieci Bydgoszcz, ma najlepsze miejsca, i wiele sal zabaw. Wybór był bardzo szeroki, więc nie wiedziałam na jaką salę się zdecydować. Były z różnymi grami i zabawami, a nawet z dmuchanymi zamkami, które umiejscowione były w ogródkach lokalu. Chciałam, aby dzieci miały jak najwięcej rozrywki, ale zarazem by dorośli też mogli się jakoś rozerwać. W końcu dzieci przychodziły z rodzicami i opiekunami. Musiałam więc zadbać o to, aby wszyscy się dobrze bawili. Padło na duży lokal, który miał dwie sale- jedną, w której mogli siedzieć rodzice, i można było jeść razem z dziećmi, a druga sala, była przeznaczona do zabawy. Byli nawet animatorzy, którzy zabawiali dzieci, i wymyślali im różne konkursy z nagrodami. Uważam, że było to idealne rozwiązanie, bo mieli tam przygotowane wszystko, a ja, jako matka, nie musiałam się niczym przejmować.

Dzieci na urodzinach szalały i bawiły się w najlepsze. Brały udział w konkursach, biegały i tańczyły. Musiały naśladować konkretne ruchy animatora, i wyczuwać rytm. Każde dziecko miało uśmiech na twarzy, i stwierdziłam, że to właśnie świadczy o tym, że dokonałam dobrego wyboru. Moja córka była również bardzo zadowolona.