Przejdź do treści

Ubrania dla pracowników sklepu

Robocza odzież, jaką dostają przydziałowo pracownicy sklepów w dużych sieciach nie należy do najlepszych. Wielu naszych pracowników przyszło do nas właśnie z konkurencyjnych sieci, i mieli oni bardzo negatywne opinie o odzieży roboczej, jaką dostawali do pracy. Zdecydowaliśmy więc nie podzielać pomysłów konkurencji, i zainwestować w lepsze ubrania o wyższej jakości.

Ubrania robocze do pracy sklepowej

odzież do pracy w sklepieSklepowa odzież pracownicza różni się od normalnego ubrania roboczego, gdyż oprócz walorów ochronnych musi również wyglądać estetycznie, i być odzieżą przyjemną dla oka klientów. Wybór odzieży dla pracowników sklepu jest więc o tyle trudny, iż większość ubrań roboczych nie ma wysokiej trwałości, i traci wygląd już po kilku tygodniach. W naszych obiektach wprowadziliśmy więc do użycia najlepszą odzież do pracy w sklepie, która przystosowana jest do warunków w jakich jest wykorzystywana. Ubranie robocze naszej sieci wzorowane jest na odzieży kelnerskiej, więc należy do bardzo eleganckich i okazałych, przez co jest zdecydowanie lubiane przez pracowników, aczkolwiek nadal jest to odzież robocza, i zachowuje wszystkie cechy, wymagane od ubrania wykorzystywanego w miejscu pracy. Buty, które wchodzą w skład sortu odzieżowego również dopasowane są do zagrożeń, jakie występują na terenie sklepu, więc nie są tak niewygodne jak standardowe obuwie ochronne, jakie najczęściej wydawane jest personelowi sklepowemu.

Odzież którą wprowadziliśmy do użycia jest wodoodporna i wodoszczelna, aczkolwiek nie utrudnia wymiany powietrza, więc jest przy tym bardzo wygodna. Sportowy krój i dobre wykonanie pozwala pracownikom na zajmowanie się dowolnymi zadaniami, bez obawy o ubranie krępujące ruchy, jak ma to miejsce w przypadku mniej nowoczesnej odzieży pracowniczej.