Przejdź do treści
klocki lego ninjago

Trzecia rocznica i klocki lego ninjago

Mamy z moim chłopakiem trzecią rocznicę związku w przyszłym miesiącu i chcę zaplanować mu coś wyjątkowego. Mam jeden pomysł i potrzebuję tylko waszego zdania. Czy przypadkiem nie przeginam? Chodzi o to, że mój chłopak jak był dzieckiem to uwielbiał klocki lego, niestety nigdy nie miał tych oryginalnych.

Klocki lego ninjago – zamówić?

klocki lego ninjagoPamiętacie, jakie były wczesne lata dziewięćdziesiąte, każde klocki wtedy cieszyły, ale te lego były marzeniem, mi marzyły się na przykład klocki lego dla dziewczynek. Jednak nie o mnie tu chodzi, tylko o mojego ukochanego! Mam zamiar mu zrobić lego-przyjęcie i kupić wszystkie modele lego, czyli takie jak: urocze klocki lego friends. Marzenie każdego chłopaka, czyli klocki lego ninjago i na nowościach takich jak klocki lego technic kończąc. Fajna sprawa, prawda? Powiedzcie, co o tym myślicie? Nie ukrywam, że zamówiłam już część klocków. W przyszłym tygodniu mają przyjść dwie paczki, pierwsza ma zawierać klocki lego friends oraz klocki lego ninjago – leleus.com, a druga klocki lego technic i… klocki lego dla dziewczyn…, nie mogłam sobie odmówić, były takie ładne a poza tym była promocja, że drugi zestaw pięćdziesiąt procent taniej. Czyli prawda jest taka, że właściwie sama podjęłam te decyzję, ale jeśli powiecie, że to nietrafiony prezent na rocznicę, to przecież mogę to wszystko odesłać…, tylko klocki lego dla dziewczynek sobie zostawię, no i może jeszcze klocki lego friends. Nie uwierzycie swoją drogą ile takich imprezowych gadżetów w stylu lego znalazłam. Na przykład taki super wieszak na ubrania, który wygląda jak klocki lego technic. Są też takie szklanki z lego i wiele innych.

Znalazłam też taką super grę gdzie pionkami są klocki lego ninjago i płytę z piosenkami, na której śpiewają klocki lego friends, w ogóle wiedzieliście, że jest taka płyta, że klocki lego friends nagrały swoje piosenki? To prawda! Mam też załatwione filmy o lego i tak dalej… Ja wiem, może to mało romantyczne, ale wydaje mi się, że mój chłopak to doceni…, a wy? Moi drodzy, co myślicie? Pomysł jest dobry?