Przejdź do treści
trening osobisty

Treningi personalne mojej siostry

Moja siostra przez kilka lat siedziała w domu po urodzeniu dzieci. Tak naprawdę na początku jej to pasowało. Jednak czym dłużej siedziała w domu tym bardziej chciała w końcu iść do pracy.

Treningi osobiste przynosiły efekty

trening osobistyBo siedzenie z dziećmi jest na pewno cudownym czasem dla każdego rodzica jednak tylko wtedy gdy nie jest to czas za długi. Siostra przez ten czas skończyła studia i mogła podjąć pracę. Dała sobie dwa miesiące na to aby znaleźć pracę. Chciała po prostu, że w momencie gdy starszy syn pójdzie do szkoły do Krakowa ona podejmie pracę. Przed tym jednak chciała zrobić coś ze swoim wizerunkiem. Stwierdziła, że przyda jej się jakieś odchudzanie i koniecznie wizyta u fryzjera. Ja mogłam jej tylko przytaknąć bo rzeczywiście od jakiegoś czasu siostra nie wyglądała najlepiej. A zawsze była bardzo atrakcyjną kobietą. W mieście otworzyła się nowa siłownia i na początek mieli naprawdę bardzo dużo promocji. Była możliwość tego żeby ćwiczyć z trenerem. Taki trener personalny normalnie będzie kosztował dużo więcej. Także była to naprawdę bardzo dobra okazja. Myślę, że przez dwa miesiące trener osobisty pomoże jej zrzucić zbędne kilogramy. Na pierwszym spotkaniu na siłowni okazało się, że trener miał dla siostry trening personalny, który miał być dla niej kluczem do sukcesu. Siostra była naprawdę bardzo zaangażowana od samego początku w te ćwiczenia. Nawet przestała jeździć windą tylko chodziła po schodach mimo, że mieszka na dziewiątym piętrze. Ten trening funkcjonalny jest świetnie dobrany dla siostry. Dla mnie to jest zupełnie inna osoba. Teraz ma naprawdę w sobie dużo werwy i jest przede wszystkim cały czas uśmiechnięta.

Jestem także pewna, że z takim podejściem szybko znajdzie sobie wymarzoną pracę i wszystko u niej zacznie się świetnie układać już niedługo.

Więcej informacji znajduje się na http://zacznijcwiczyc.pl