Przejdź do treści
transport spedycja

Transport spedycja i przewóz maszyn

Pracuję w dużej firmie zajmującej się produkcją maszyn. Do tej pory w zasadzie zajmowaliśmy się tylko małymi urządzeniami, wiec nigdy nie mieliśmy problemów z transportem. Wszystko dało się nadać pocztą, kurierem czy przewieźć samochodem.

Transport spedycja w mazowieckim jest fachowy

transport spedycja Byliśmy znani jedynie na terenie województwa mazowieckiego i tam też dostarczaliśmy swoje produkty, jednak firma się rozrosła i musieliśmy zacząć szukać innych rozwiązań. Problemem było to, że zaczęliśmy produkować bardzo duże maszyny. Zdecydowanie nie dało się ich samodzielnie przenosić ani przewozić. Musieliśmy znaleźć jakieś firmy transportowe, które by się podjęły transportu takich urządzeń. Nie było to jednak proste, bo nie każda z nich świadczy usługi transportowe pojazdami ciężarowymi, a nam właśnie to było potrzebne. Większości firm świadczyła zwykłe usługi, takie jakie nas w ogóle nie interesowały, na przykład tanie przeprowadzki, czy przewóz zwierząt. A taki sprzęt jest nie tylko ciężki i masywny, ale również delikatny. Jak się uszkodzi jedną część to maszyna nie będzie działać i maszyna wróci do nas, zamiast trafić w ręce naszego klienta. Nie mogliśmy sobie pozwolić na fuszerki, czy zatrudnienie byle jakiej firmy transportowej. Dlatego też nasz transport spedycja w mazowieckim musiał być przeprowadzany fachowo i profesjonalnie, przez firmę, która zna się na rzeczy. W końcu znalazła się jednak firma transportowa, która była chętna do współpracy z nami. Na początku nie wiedzieliśmy jak to wszystko będzie przebiegać, ale okazało się, że było to bardzo sprawnie.

Wszyscy byliśmy zadowoleni z przewozu maszyn, które bez szwanku dotarły do naszego odbiorcy z innego województwa. Teraz wiemy, że nasza produkcja może się rozwijać dalej bez przeszkód i mamy firmę, która zadba dla nas o transport urządzeń.