Przejdź do treści

Torby z nadrukiem – bardzo dobra reklama

 

Torby reklamowe może i posiadaliśmy w firmie do wykorzystania głównie przez naszych pracowników, ale na pewno warto mieć na uwadze to, że klientom raczej ich byśmy nie pokazali. Nie były jakoś specjalnie ładne, dlatego stwierdziliśmy od razu, że warto będzie torby reklamowe zamówić od specjalistów.

Inwestycja w torby reklamowe

torba foliowa reklamowaW większości przypadków jak orientujemy się po firmach, to faktycznie mają wiele ciekawych pomysłów. Torby mogliśmy zarówno zamówić plastikowe, ale i papierowe wedle uznania, więc faktycznie nic nas nie ograniczało. No może poza budżetem, który był w jakimś stopniu ograniczony, ale wiedzieliśmy, że będzie on w stanie sprawić, że torby reklamowe będą prezentować się świetnie. Jak sama nazwa wskazuje są to torby, które faktycznie trzeba dobrze zaprojektować, gdyż będą reprezentować firmę na różnych wydarzeniach. Tak się składa, że takich wydarzeń organizowaliśmy sporo w ciągu dnia, dlatego jak najbardziej myślę, że warto tutaj postawić na jakość kosztem chociażby zamówionej mniejszej ilości. Wszystko jest tak naprawdę do dogadania z pracownikami agencji reklamowej. Chociaż i tak początkowo chcieliśmy zgłosić się bezpośrednio do drukarni, która oferowała nadruki, a my sami dostarczymy zakupione torby reklamowe. Zakup toreb nie sprawiał dla nas żadnych problemów. Mogliśmy z powodzeniem wybrać produkt jak torba foliowa reklamowa – kształt i rozmiar, jakie nas najbardziej interesowały.

Dlatego też postanowiłem sprawdzić, czy faktycznie jest sens kupować kilka sztuk, jak w przypadku zbiorczego zamówienia cena ta jest o wiele bardziej atrakcyjna. Reklama na takich torbach można mieć naprawde różne kształty i wyglądać zupełnie inaczej. Jeśli chodzi o ceny, to wyszło nas to bardzo korzystnie zwłaszcza, że dostaliśmy zniżkę za hurtowe zamówienie.

Więcej o torebkach na stronie http://bagprint.com.pl/