Przejdź do treści
tłumiki warszawa

Tłumniki i zakład w Warszawie

Mój zakład już od dawna nie przeżywał takiego rozkwitu – ludzie walili drzwiami i oknami byle tylko naprawić swoje samochody konkretnie u mnie. Zabawne, jak ogromny wpływ na sprzedaż ma reklama i marketing. Wystarczyło nieco wykosztować się, „poprosić” pewnego znanego aktora by zamontował sobie u mnie haki holownicze do swoich samochodów i w porozumieniu z reporterami zrobić mu parę zdjęć, które wkrótce obiegły całą Polskę.

Tłumiki musieli naprawić u mnie

tłumiki warszawaZ początku wydawał mi się to być pomysł wyjątkowo i niezmiernie głupi, ale czym więcej nad tym myślałem tym bardziej dochodziłem do wniosku, że to może się udać. Podziękowałem swojemu synowi i odpaliłem mu dwie stówy za jego pomysłowość i kreatywność. Ten dzieciak był prawdziwym skarbem. Co prawda nie od razu znalazłem chętnego na takie coś aktora. Po pięciu próbach myślałem, że może jednak lepiej będzie się poddać, ale potem zacząłem się zastanawiać. Robiłem jeden prosty błąd – dzwoniłem do aktorów będących na fali popularności. Potrzebowałem kogoś, kto tak jak ja chciał się wybić. Zadzwoniłem do gościa, którego już od dawna nie widziałem w żadnym filmie. Zgodził się od razu. Cudownie. Teraz telefon do redaktora kolorowej gazetki pełnej plotek. Aktor mnie nie zawiódł – przyjechał samochodem tak drogim, że prawdopodobnie cała Warszawa mogłaby mu go zazdrościć. Zdjęcia wskoczyły na pierwsze strony gazet momentalnie. Prosty zakład z szarą tabliczką o treści „blacharstwo lakiernictwo tanio” był pod prawdziwym oblężeniem, a moja kasa fiskalna pękała w szwach. Klientów miałem co nie miara. Nagle wszystkim zaczęły się psuć tłumiki warszawa i zderzaki i musieli je zrobić akurat u mnie. Najdziwniejsze co się zdarzyło było to, że i inni aktorzy zaczęli do mnie przyjeżdżać bym im coś naprawił, również nieziemsko drogimi i pięknymi furami.

Za każdym razem oczywiście dzwoniłem po redaktora, ale po trzecim aktorze przestał przyjeżdżać. Temat się przejadł. Nikt nie chciał już o tym czytać. Klienci mimo to w dalszym ciągu chcieli naprawiać wszystko u mnie pomimo wyższych cen niż u konkurencji.