Przejdź do treści

Szybkie czyszczenie tapicerki

Wczoraj przydarzyła mi się bardzo przykra sytuacja. Zazwyczaj sam myję z zewnątrz swój samochód, ale także korzystam ze specjalistycznych past, które w znaczący sposób pomagają zakonserwować samochód. Jednakże trochę pasty spadło mi na tapicerkę i zostawiło bardzo duży ślad, który praktycznie od razu rzucał się w oczy. Postanowiłem szybko zadziałać i odwiedzić firmę, która specjalizuje się w czyszczeniu tapicerki.

Ile kosztuje wyczyszczenie tapicerki

czyszczenie tapicerki gliwiceKoszt czyszczenia tapicerki w największych firmach, które zajmują się auto detailingiem przeważnie będzie wynosić od kilkudziesięciu złotych, do nawet kilkuset złotych, jednakże są to bardzo skrajne przypadki zabrudzonej tapicerki, przy której naprawdę trzeba spędzić trochę czasu, żeby była doprowadzona do stanu jak nowy. Czyszczenie tapicerki gliwice zdecydowałem się nie wykonywać sam, a skorzystać z dobrej firmy na rynku, co do której mogę mieć stuprocentową pewnoćć, że podejmie się pracy bardzo profesjonalnie i w mig przywróci dawny blask mojej skórzanej tapicerce. Postanowiłem jednak, że pierwsze, co zrobię, to zapytam o wycenę za realizację takiej pracy. Jak sie okazało, czyszczenie tapicerki gliwice w moim przypadku nie było wcale drogie, a całość prac zamknęłaby się w kilkanaście minut. Mogłem na to przystać i od razu odstawiłem samochód. Pracownik tym samym zaprosił mnie na kawę i gwarantował, że zanim zdążę ją dopić, praca będzie wykonana. Czyszczenie tapicerki gliwice faktycznie okazało się bardzo szybkie i już po chwili byłem zawołany przez pracownika, abym mógł ocenić jakość pracy i czy tapicerka została wyczyszczona odpowiednio.

Nie pozostało mi nic innego więc, jak zapłacić i dalej cieszyć się bardzo dobrą jakością wnętrza mojego samochodu. Wiedziałem też, że jeśli kiedykolwiek będę potrzebował czyszczenie tapicerki, na pewno zgłoszę się do firmy działającej w Gliwicach, gdyż to ona najlepiej podeszła do tematu mojego zamówienia.