Przejdź do treści
szafa serwerowa

Szkolenie dla pracowników działu sprzedaży szaf serwerowych

Co miesiąc zatrudniamy nowych pracowników. Nasza firma świetnie się rozwija i jest spore zapotrzebowanie na nowych ludzi. Jestem szkoleniowcem w firmie i odpowiadam za przygotowanie wszystkich nowych pracowników do pracy w naszej firmie.

Szafy serwerowe sercem serwerowni

szafa serwerowaNasz dział zamówień również oferuje klientom sprzedaż naszych produktów i każdy pracownik musi być odpowiednio przygotowany do pracy na takim stanowisku. W tym tygodniu mamy grupę dwunastoosobową do przeszkolenia. Poprosiłam informatyków, by na salę została przyniesiona szafa teletechniczna do prezentacji oraz szafa serwerowa. Resztę produktów mam pod ręką zawsze, więc nie będzie konieczności, by donosili pozostałe rzeczy. Na sali celem prezentacji na stałe jest przełącznica światłowodowa, która jest modelem pokazowym. Każdy pracownik musi być zapoznany ze sprzętem, który oferujemy w sprzedaży. Jeżeli zostanie złożone zamówienie na kabel skrętka to nasz konsultant musi wiedzieć, który produkt zaznaczyć w systemie. W ofercie mamy gniazdo keystone i również ten produkt będę prezentował na szkoleniu. Zaczęło się ono w poniedziałek o ósmej. Wszyscy pracownicy pojawili się punktualnie i mogliśmy rozpocząć szkolenie bez przeszkód. Na koniec zawsze robię test dla uczestników, celem sprawdzenia ich wiedzy. Głównym zapytaniem jest nasza szafa teletechniczna oraz gniazdo keystone. W większości wszyscy zdają test od razu.

 

Jeżeli ktoś ma problemy z przyswojeniem wiedzy, to organizuję dla niego szkolenie indywidualne a jak zasiądzie przy stanowisku to jest mu również przydzielany opiekun. Dbamy, aby do każdego z naszych klientów wysłana została właściwa szafa serwerowa i dlatego tak duży nacisk kładziemy na przygotowanie wszystkich naszych pracowników. Dodatkowe szkolenia mają miejsce raz w tygodniu.

Poszuku.jącym więcej informacji na temat szaf serwerowych polecam stronę http://intercom24.pl