Przejdź do treści
wypożyczalnia samochodów osobowych

Szef mojego męża

Mój mąż pracuje w małej rodzinnej firmie. Firma znajduje się w Gdańsku i praktycznie w całym Trójmieście cieszy się bardzo dobrą opinią. Mąż pracuje tam już dziesięć lat i jak do tej pory jest zadowolony z pracy. Przede wszystkim atmosfera w pracy jest bardzo dobra. Może ze względu na to, że pracuje tam mało osób to wszyscy bardzo dobrze się znają i naprawdę w niektórych momentach traktują prawie jak członkowie rodziny.

Szef wypożyczał samochody od kuzyna

wypożyczalnia samochodów osobowychSzef męża zawsze był bardzo skromnym człowiekiem i mimo tego, że ma naprawdę bardzo dużo pieniędzy nigdy tego w żadne sposób nie pokazywał. Jednak ostatnio zaczął się co najmniej dziwnie zachowywać. Co tydzień przyjeżdżał do pracy innym samochodem. I nie były to zwykłe samochody tylko były to bardzo luksusowe auta i tak naprawdę takie, które rzadko można zobaczyć na ulicach nawet dużych miast. Nawet klienci zaczęli się dopytywać czyj jest ten samochód i dziwili się bardzo, że szefa teraz stać nagle na takie samochody. Po jakiś czasie jednak okazało się, że były to samochody wypożyczone. Kuzyn szefa otworzył wypożyczalnię samochodów. Ta wypożyczalnia aut zresztą mieści się bardzo blisko firmy męża. I szef męża po prostu je testował. Ta wypożyczalnia samochodów osobowych była nastawiona głównie na wynajem takich luksusowych samochodów.podobno taka wypożyczalnia samochodów osobowych to naprawdę pewny interes. Teraz można przecież wypożyczyć samochód z OC sprawcy na czas naprawy. Także taka wypożyczalnia samochodów może zarabiać w różny sposób. Szef opowiadał jak dobrze jeździło się poszczególnymi samochodami.

A specjalnie nikomu o tym nie powiedział bo chciał zrobić jak największe zainteresowanie później wypożyczalnią kuzyna. Czyli był to zaplanowany plan marketingowy, który zresztą przyniósł chyba bardzo dobre rezultaty.

Czytaj więcej na: http://rentito.pl