Przejdź do treści

Świetna jakość główek fryzjerskich

  • przez

Od kilku lat pasjonuje się fryzjerstwem. Nie jestem zawodową fryzjerką, jednakże uwielbiam bawić się czyimiś włosami, robić koleżankom wymyślne fryzury, albo po prostu czesać je na co dzień. Wszystkiego nauczyłam się samodzielnie, ale oczywiście z małą pomocą akcesoriów fryzjerskich.

Główka treningowa dla fryzjera z naturalnymi włosami

główki treningowe dla fryzjeraJuż jako dziecko uwielbiałam przyglądać się w lusterku mojej mamie, albo babci, kiedy czesały mnie do przedszkola, a później do szkoły. Dosyć szybko sama zaczęłam się czesać, jednakże później w okresie dorastania obcięłam swoje włosy i mój zapał nico ostygł. Kilka lat temu moja dziecięca pasja znowu powróciła, lecz ciężko mi było eksperymentować z włosami na sobie, a nie chciałam przez przypadek zniszczyć włosów moim koleżankom. Dlatego właśnie postanowiłam zakupić główki treningowe dla fryzjera. W internecie znalazłam egzemplarze z naprawdę świetną jakością włosa. Kupiłam dwie takie główki. Jedna z nich miała średniej długości włosy, natomiast druga miała je naprawdę długie i dokładnie takie, jakie najbardziej lubię ponieważ im dłuższe włosy tym można bardziej na niech eksperymentować. Na główkach treningowych pracowało mi się rewelacyjnie, włosy układały się bardzo łatwo, a czasami nawet miałam wrażenie, że znacznie łatwiej niż na prawdziwej osobie. Co więcej pomimo tego, że często używałam lakieru do włosów, aby przy okazji na główkach fryzjerskich przetestować ich działanie, włosy nie zniszczyły się praktycznie w ogóle. 

Dzięki główkom fryzjerskim opanowałam nawet te najbardziej skomplikowane fryzury, które bardzo spodobały się moim koleżankom. Postanowiłam także nie poprzestawać na tym, co potrafię i zapisałam się do szkoły fryzjerskiej, aby dalej kształcić swoje umiejętności, aby w przeistoczyć swoją pasję w zawód.