Przejdź do treści
profile balkonowe

Strona internetowa dla producenta wytrzymałych profili balkonowych

Nazywam się Juliusz i jestem webmasterem. Otrzymuję dość dużo zleceń na projektowanie stron internetowych dla różnych przedsiębiorstw i przyjmuję każde zlecenie. Ostatnio zgłosił się do mnie facet, który produkuje między innymi płyty tarasowe na podkładkach i chciał abym zaprojektował stronę dla jego przedsiębiorstwa.

Profile balkonowe i pomoc webmastera

profile balkonoweUmówiłem się z nim na spotkanie, aby uzyskać pełne informacje na temat jego działalności. Facet produkuje wytrzymałe profile balkonowe z najwyższej jakości materiałów oraz różnego rodzaju profile okapowe. Wszystkie dane miały znaleźć się na jego stronie internetowej dlatego dokładnie go o wszystko wypytałem. Produkuje on okapniki balkonowe, które są wykorzystywane w różnych typach budynków, podobnie jak profile okapowe na balkon i ma sporo tego typu produktów. Zdecydowałem, że płyty tarasowe na podkładkach będą znajdowały się w osobnym odnośniku, ażeby klientowi potencjalnemu łatwiej było poruszać się po stronie internetowej tego producenta. Profile okapowe będą na pewno w tym samym odnośniku co profile okapowe na balkon i będą posiadały wszelkie niezbędne informacje. Mniej więcej wiem jak się za to zabrać, bo dostałem niezbędne wytyczne. Klient przekazał mi także potrzebne zdjęcia oraz cennik, który również ma być zamieszczony na jego stronie internetowej. Kwestię gwarancji uwzględnię w osobnej zakładce, ponieważ dotyczy ona wszystkich produktów. Nie będzie wtedy nadmiaru informacji w pozostałych zakładach gdzie są wyszczególnione produkty. Za zlecenie zabrałem się od razu.

W pierwszej kolejności wprowadziłem płyty tarasowe na podkładkach a na końcu dodałem profile okapowe na balkon i przyznam, że zaprojektowanie tej strony poszło mi bardzo sprawnie. Klient już za dwa dni będzie mógł się cieszyć swoją stroną w sieci.