Przejdź do treści

Strona internetowa dla producenta pasów zawiesia

Już jako małe dziecko miałem niezwykłą smykałkę do komputerów. Moi rodzicie nie musieli nigdy wzywać informatyka gdy coś się popsuło i trzeba to było naprawić. Logiczne więc, że w związku z tym postanowiłem ukończyć technikum informatyczne i na swoje utrzymanie pracować w tym właśnie zawodzie.

Producent zawiesi się ze mną skontaktował

zawiesia Obecnie zajmuję się tworzeniem stron internetowych dla firm i osób prywatnych. Moje ostatnie zlecenie dotyczyło pasów zawiesia – jeden z czołowych polskich producentów zlecił mi stworzenie strony. Nie było to lekkie zadanie – wiedziałem, że nim się za to zabiorę, będę musiał dobrze poznać zawiesia pasowe. Strona miała być ładna, estetyczna, oraz na każdym kroku chwalić jego zawiesia. Estetykę mam, można powiedzieć, we krwi, większym problemem było to, by we właściwy sposób reklamować pasy zawiesia. Gdy dostałem to zlecenie, nie wiedziałem o nich niczego. Postanowiłem poszukać jakichś informacji w Internecie. Zawiesia pasowe były często stosowane głównie w transporcie HDS oraz przy różnego rodzaju podnośnikach. Zwykle stosowano pasy zawiesia wówczas, gdy chciano przetransportować towar, który nie mógł się zarysować w trakcie transportu. Spośród innych metod transportu ta należała do najtańszych. Bingo. Zacząłem robić notatki – na stronie musi być wspomniane, że zawiesia pasowe mojego klienta są tanim rozwiązaniem. Punkt drugi – warto stosować pasy zawiesia do towarów delikatnych i wrażliwych na uszkodzenia mechaniczne. Właściwie nie potrzebowałem niczego więcej. Skontaktował się ze mną tani producent zawiesi i przedstawiłem mu wstępną wersję jego strony internetowej. Był zachwycony. Jak najszybciej dokończyłem swoją pracę i przesłałem mu gotowy produkt.

Po miesiącu otrzymałem od niego maila, w którym napisał mi, że odkąd stworzyłem dla niego stronę internetową, jego zawiesia pasowe zaczęły się sprzedawać w znacznie większych ilościach. Podziękował mi i zapowiedział, że gdy będzie chciał zmodernizować stronę, na pewno zwróci się do mnie.