Przejdź do treści

Stłuczki i ich konsekwencje

Niektórzy kierowcy kochają swoje samochody, dlatego dbają o każdy ich szczegół. Zbliżający się przegląd serwisowy traktują jak wizytę u lekarza i pilnują umówionych terminów.

Samochód używany – jak o niego dbać?

samochody używaneKtóre wyznaczane są w zależności od ilości przejechanych kilometrów. Prawidłowo prowadzona dokumentacja serwisowa jest podstawą otrzymania uprawnień zawartych w gwarancji, ponadto przy zbywaniu auta właściciel może zażądać wyższej kwoty, ponieważ wszystkie naprawy i wymiany części ford Białystok są potwierdzone w książce gwarancyjnej. Niektórzy kierowcy korzystają z dodatkowych opcji i przedłużają gwarancję na kolejne lata. Nieszczęściem dla kierowcy i jego samochodu jest kolizja drogowa, podczas której uszkodzona zostaje blacharka i lakier na pojeździe, takim zdarzeniom często towarzyszy stres i emocje przez niektórych trudne do opanowania.
Po stłuczce kierowca musi zgłosić się do firmy, jaką jest auto serwis,  tam lakiernik Białystok, oceni powstałe szkody, wyceni koszt naprawy i wyznaczy termin, w którym jej dokona. Trzeba przyznać, że nie tylko kolizja drogowa jest powodem wizyty u fachowca, którym jest niewątpliwie lakiernik , czasami właściciel auta chce dokonać zabezpieczeń antykorozyjnych karoserii, lub poprawić stan lakieru. Lakiernik  dokona zarówno napraw nadwozia jak również przeprowadzi jego kosmetykę. Po takim liftingu właściciel samochodu może sprzedać go ze sporym zyskiem, serwisowany pojazd wstawiony do firmy auto serwis , zostanie przez nich odkupiony, a jego właściciel kupując drugi samochód będzie miał pomniejszoną fakturę o jego wartość. Sprawne samochody używane w Białymstoku są jedną z dziedzin, którą trudni się auto serwis.

 Dodatkową opcją, z której mogą skorzystać kierowcy jest auto klimatyzacja, która sprawnie i dokładnie przeprowadzi przegląd całej instalacji, i w razie konieczności uzupełni gaz.