Przejdź do treści

Sprzedaję i montuję szamba betonowe

Moje przedsiębiorstwo zajmuje się szambami betonowymi. Sprzedajemy oraz montujemy je, przygotowujemy wykopy. Moim zdaniem to dobry pomysł na biznes, choć wiele osób mi to doradzało. Przecież wszędzie jest przynajmniej planowana sieć kanalizacyjna, są też przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Szamba betonowe nadal są wybierane

szamba betonowe cennikJednak ja wiem, że często zanim podłączą sieć kanalizacyjną to mija nawet kilkanaście lat, a przydomowa oczyszczalnia nie zawsze jest w korzystnej cenie. Szamba betonowe cennik to sprawdzone rozwiązanie, które nadal jest chętnie wybierane przez wiele osób. W końcu jak coś się sprawdzało w przeszłości, to czemu teraz miałoby się nie sprawdzać? Ceny jakie proponuję swoim klientom za szamba betonowe tez nie są wysokie. Staram się oferować jak najniższe, w trosce o dobro klientów. Jak na razie moja strategia stale działa. Mam także maszyny, dzięki którym mogę wykonywać odwierty pod szambo i nie muszę zgłaszać się do żadnego podwykonawcy. Sama na swojej działce mam zamontowane szambo betonowe. W mojej miejscowości nie ma sieci kanalizacyjnej, nie spodziewam się też, żeby w najbliższej przyszłości się pojawiła. A przy tym mogę też z własnego doświadczenia opowiadać klientom jak dobrze szambo betonowe sprawdziło się na mojej działce. Co prawda technika poszła naprzód, są teraz lepsze zabezpieczenia betonu czy trwalsze rury, ale cała konstrukcja i sposób działania pozostały bez zmian. Jak coś jest dobre, to się tego nie zmienia, bo nie ma takiej potrzeby.

Myślę, że szamba betonowe w dobrej cenie nadal będą się sprzedawać. Nie obawiam się zupełnie kryzysu w branży. Wiem, że zawsze znajdą się nabywcy na dobry jakościowo towar, jak i na fachowo realizowane usługi. Muszę jedynie dbać o sprawdzanie konkurencji i nowości w branży.