Przejdź do treści

Sposoby na jeans na co dzień

  • przez

Jeansowy materiał jest ponadczasowy – od lat jest wyznacznikiem mody i obowiązujących trendów. Nawet jeśli zmieniają się wzory, krój, moda, to jeans zawsze jest chętnie wykorzystywanym przez projektantów materiałem. Warto zapoznać się obecnymi trendami, które możemy zobaczyć w niemal każdym sklepie i które też są typowym must have w każdej szafie. 

Połączenie jeansu i pereł

jeansy z perełkamiKiedy myślimy o jeansie, przede wszystkim przychodzą nam do głowy popularne spodnie. Krótkie, długie, dzwony, rurki, z wysokim stanem i biodrówki – każdorazowo podstawowym materiałem jest właśnie jeans. W ostatnim czasie bardzo modny był model, w którym spodnie posiadały dziury – na kolanach, łydkach, udach, właściwie gdziekolwiek. Obecnie pojawia się nowy trend, który łączy klasyczne, jeansowe, wytarte spodnie z naszytymi perełkami. Wyglądają niezwykle, jednocześnie sportowo i elegancko. Jeansy z perełkami pasują do koszulki i tenisówek, ale również do eleganckich butów i białej koszuli. Dodają każdej charakteryzacji wyjątkowości i oryginalnego charakteru, a do tego sprawiają, że zwykłe jeansy przestają być zwykłe. Jeśli jednak nie mamy takich spodni w swoich pobliskich sklepach, stworzenie ich jest bardzo prostym działaniem – wystarczy kilkanaście perełek różnej wielkości, igła, nitka i spodnie do przeróbki. Po krótkim czasie możemy się cieszyć zupełnie nowym wyglądem starych spodni. 

Jeans jest ponadczasowym materiałem, którego nie może zabraknąć w żadnej szafie. Oprócz tego, że są podstawowym materiałem na spodnie, to znajdziemy wszystkie części garderoby i akcesoriów z jeansu – kurtki, płaszcze, buty, koszule, ale też torebki, plecaki i wiele innych. Jest to materiał trwały, mało podatny na zniszczenia i nadaje się do wszelkich wyrobów odzieżowych.