Przejdź do treści
nosidełko ergonomiczne

Solidne nosidełko ergonomiczne na dłuższy wyjazd

  • przez

Wraz z mężem planujemy taki dłuższy wyjazd poza miasto. Chcemy odwiedzić nasze rodzinne strony i udać się w odwiedziny do rodziców mojego męża. Mieszkają oni niedaleko gór. To bardzo urokliwa okolica i bardzo przyjemna.

Przyda się solidne nosidełko ergonomiczne

nosidełko ergonomiczneWarto się tam wybrać z całą naszą rodziną. Mam dwóch synów oraz córeczkę ośmiomiesięczną. Jest przeurocza. Można byłoby ją schrupać. Z północy kraju na południe kraju jest dość długa droga, dlatego też z tyłu na siedzeniach muszę położyć kocyki dla dzieci, aby miały miękko i nie wierciły się za bardzo z uwagi na ból pleców. Oczywiście będziemy stawać podczas podróży na jakiś postojach, by sobie rozprostować kości, czy też sobie coś zjeść. Ja nie lubię jak dzieci jedzą w samochodzie. Wiadomo, że mogą zapaskudzić nam fotele, albo co gorsza się zadławić. To niej jest do końca bezpieczne. Musieliśmy zamontować aż trzy nosidełka ergonomiczne z tyłu w wozie. Dlatego nie było już tam miejsca, by cokolwiek położyć. Na szczęście mamy duży samochód z bardzo dużym bagażnikiem. Zabrałam też książeczki dla niemowląt, aby się nie nudziły w drodze. Mogły nie tylko w nich czytać, ale mogły w nich też kolorować. Nosidełka dla dzieci są dość praktyczne i mają też liczne przegrody z boku tak, że można w nich coś przechowywać. Gorzej jest jednak jak ma się takie solidne nosidełko ergonomiczne, które nie ma żadnych przegródek i w związku z tym nie można tam nic włożyć. Ja na szczęście trafiłam na taki model, gdzie były te przegrody. W podróż wyruszyliśmy rano, tak przynajmniej było w planie, ale jak wiadomo jest bardzo ciężko dobudzić dzieci wcześnie rano.

Dlatego nasz wyjazd znacznie się opóźnił o jakieś dwie godziny. Szkoda, że nie udało się wyjechać wcześniej, powodem jest to, że dotarliśmy na miejsce dopiero wieczorem, szkoda.