Przejdź do treści

Solidne etui Ultra Hybrid od Spigen

  • przez

Zawsze chciałam mieć jakiś porządny telefon. Wiadomo, że wśród nastolatek najczęściej rozmawia się na temat iPhone’ów i nie ma co się dziwić – to najpopularniejsze telefony. Zawsze gdy o taki telefon prosiłam rodziców, to słyszałam jedynie odmowy. Jednak gdy nadszedł dzień moich urodzin, rodzice zrobili mi niespodziankę, na jaką nie byłem nawet w stanie się w żaden sposób przygotować.

Etui od Spigen – najlepsze Ultra Hybrid

spigen ultra hybridOkazało się, że rodzice w końcu dali się przekonać i kupili mi nowego iPhone’a. Ależ byłam szczęśliwa. Już myślałam, że nigdy nie będę jego posiadaczką. Byłam niesamowicie wdzięczna rodzicom. Tyle się naczytałam o takich telefonach, że już nie mogłam się doczekać, by wypróbować wszystkie możliwe opcje, jakie one dają. Jednak męczyła mnie jedna kwestia. Bardzo się bałam zniszczyć telefon – strach przed tym, że mi upadnie i się popsuje albo stłucze się szybka, paraliżował mnie. Stwierdziłam, że zanim zacznę z nim chodzić wszędzie i pochwalę się prezentem, to najpierw sprawie sobie odpowiednie etui. Zaczęłam przeszukiwać różne fora w celu ustalenia, jakie etui jest najlepsze i najlepiej chroni telefon. Wybór padł na pokrowiec Spigen Ultra Hybrid. Ten model cechował się tym, że spełniał wszelkie wymogi bezpieczeństwa i był tak wyprofilowany, że nie tylko wygodnie trzymało się go w ręku, ale też na powierzchniach płaskich nie był opcji, by coś się stało z telefonem.

Najlepsze w tym etui było jeszcze to, że było ono przezroczyste. Tym samym cały czas mogłam się cieszyć wyglądem mojego telefonu. A to przyznam, że bardzo mnie denerwowało w pokrowcach, tzn. fakt, że zasłaniają telefon. Ale nie w tym przypadku – idealny telefon w końcu dostałam i mogłam sobie sprawić jednocześnie idealny pokrowiec go chroniący.