Przejdź do treści

Śmieszna etykieta na wódkę weselną

  • przez

 

Przyjęcie weselne urządzone z klasą jest zazwyczaj w pewnym określonym stylu. Jednak do każdego stylu pasują pewne drobnostki, które w trakcie wesela będą doceniane przez gości i będą oryginalnie dopasowanym uzupełnieniem całej weselnej oprawy.

Sklepy z etykietami na wódki weselne

etykiety na wódkę weselnąNa ślubie często zapominamy o szczegółach a zwracamy uwagę na podstawowe rzeczy. Często chcemy zaskoczyć gości dekoracją kościoła, ścianką z ozdobami czy dekoracją stołów. Jednak warto czasem zadbać o drobnostki, które często bardziej przykuwają uwagę gości i wpływają na całkowity pogląd o dekoracji weselnej. Mowa tutaj na przykład o etykietach na alkohol, które są świetnym pomysłem do przekazania gościom kilku śmiesznych haseł, które sprawią, że po przeczytaniu pojawi się uśmiech na twarzy. Etykiety na wódkę weselną możemy zakupić, zaprojektować samemu lub całkowicie samemu przygotować. Nie są one drogie a założenie ich na butelki to chwila czasu, ponieważ zazwyczaj mają przygotowane specjalne pętelki, które można wsunąć na butelkę nawet tuż przed postawieniem jej na stole. Etykieta może mieć odwołanie do stylu, w jakim jest wesele czy do koloru dekoracji. Może być ze zdjęciem młodej pary albo tak jak wcześniej wspomniano- może zawierać śmieszny tekst. Właśnie takie teksty, powiedzenia, czy nawet hasła są bardzo fajnym urozmaiceniem i pomagają w rozładowywaniu atmosfery przy stole. Na takie szczegóły wbrew pozorom każdy z gości zwróci uwagę. Jeśli mamy alkohol warto zadbać o jego ozdobienie co stało się popularne.

Nawet najdroższa dekoracja nie odda całego uroku atmosfery weselnej jeśli nie zadbamy o drobnostki. Rzeczy drogie nie często muszą być ładne- warto zrobić coś samemu a wtedy goście na pewno docenią nasze starania i będą miło wspominać całą imprezę.