Przejdź do treści

Smaczna i zdrowa dieta

Kilka lat temu pojawiła się na rynku rewolucyjna dieta, która jest dostarczana klientom bezpośrednio do domów lub miejsc pracy. To bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza dla osób zapracowanych lub nieumiejących gotować.

W jakim mieście znajdziemy dietę pudełkową?

kraków diety pudełkoweJeszcze do niedawna jedynym sposobem na spożywanie określonej diety było samodzielne jej przygotowywanie lub korzystanie dań serwowanych w restauracjach. Dziś takie potrawy możemy mieć w domu lub w miejscu pracy, ponieważ firma cateringową nam je dostarczy. Jeżeli miejscem naszego pobytu jest Kraków diety pudełkowe są tu dostępne w wielu firmach cateringowych. Większość z nich obsługuj klientów biznesowych i indywidualnych, zatem najdziemy w nich dietę dopasowaną do naszych potrzeb. Przede wszystkim są dostępne diety wegetariańskie wegańskie, bezglutenowe i śródziemnomorskie. Każda z tych diet może się składać odpowiednio z czterech lub pięciu dań, z czego trzy są główne i jest to śniadanie, obiad i kolacja oraz z jednego lub dwóch uzupełniających w formie przekąsek. Wszystkie potrawy są komponowane przez doświadczonych dietetyków, dzięki czemu dzienne menu zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze, minerały i witaminy, potrzebne nam do codziennego funkcjonowania. Niewątpliwą zaletą diety pudełkowej jest fakt, że jest przede wszystkim zdrowa, odpowiednio zbilansowana i dostarczana w praktyczny pudełkach wprost do domu lub miejsca pracy klienta. W taki sposób łatwo zrzucimy zbędne kilogramy lub utrzymamy stałą masę ciała.

Obecnie prawie w każdym dużym mieście Polski funkcjonuje przynajmniej kilka firm cateringowych, które świadczą usługi dietetyczne z dowozem. Jednak w Krakowie jest ich najwięcej, z uwagi na dużą ilość studentów i młodych osób, które chętnie z nich korzystają.