Przejdź do treści

Skorzystanie z oferty cateringowej

  • przez

Byłam sekretarką w dość dużej spółce. Nie musiałam się długo wdrażać w obowiązki, ponieważ posiadałam odpowiednie doświadczenie zawodowe, które zdobyłam na przestrzeni lat. Szef był ze mnie zadowolony i mi ufał. Często dostawałam poważne zadania i je zawsze wykonywałam.

Dobre potrawy przygotowane przez firmę cateringową 

oferta cateringowa dla firm warszawaSzef postanowił zorganizować spotkanie z pracownikami po godzinach pracy, ponieważ miał być wdrożony nowy projekt, który należało dokładnie omówić. W godzinach pracy nie było na to czasu. Szef poprosił mnie, żebym zorganizowała coś do jedzenia dla wszystkich, ponieważ spotkanie miało potrwać kilka godzin. Od razu zabrałam się do szukania restauracja, w której dostępna była oferta cateringowa dla firm Warszawa była dużym miastem i nie obawiałam się, że nic nie znajdę mimo, iż działałam na ostatnią chwilę. Znalazłam restaurację, która głównie obsługiwała firmy pod względem cateringowym i do wyboru było mnóstwo różnych potraw. Postawiłam na mięso, ponieważ w pracy nikt obiadu nie jadł a ciepły posiłek był wskazany. Zamówiłam potraw dla pięćdziesięciu osób, bo tylu pracowników miało być na spotkaniu. Zamówiłam mięso z kurczaka, wołowinę i wieprzowinę oraz ryby. Chciałam, żeby każdy pracownik miał wybór w kwestii potraw. Restauracja potwierdziła mi zamówienie. Oferta cateringowa była bardzo bogata i dzięki temu mogłam wybrać tyle rodzajów mięsa. Zamówiłam też zupy i surówki. Za wszystko zapłaciłam przelewem z góry i pozostało czekać na jedzenie.

Potrawy z tej restauracji smakowały wszystkim pracownikom. Każdy najadł się do syta. Szef zasugerował, żeby regularnie korzystać z oferty cateringowej tej restauracji, co wszyscy poparli. Obiady w pracy były świetnym pomysłem, który i ja osobiście postanowiłam wdrożyć.