Przejdź do treści
meble kuchenne

Sklep meblowy i jego asortyment

Jakiś czas temu na naszym osiedlu w Szczecinie pojawił się nowy sklep meblowy. Moja znajoma dostała tam pracę i jak się spotkałyśmy to mi dużo opowiedziała. Okazało się, że właściciel ma więcej takich sklepów w całym kraju.

Piękne meble kuchenne i biurowe cieszą oko

meble kuchenneMagda zarabia tam bardzo dobre pieniądze a meble na wymiar produkowane są przez najlepszych szczecińskich stolarzy. Myślałam, że takie szafy w tej sytuacji są na pewno drogie, ale ceny okazały się atrakcyjne. Magda powiedziałam, że sama kupiła sobie tam meble kuchenne, ponieważ dostała je w dość niskiej cenie i do tego w całości są wykonane z drewna. Zdziwiłam się, ponieważ znam mniej więcej ceny, ale aż takiej zniżki to się nie spodziewała. My w pracy mamy meble biurowe wykonane na zlecenie, ale wiem, że szef sporo za nie zapłacił. Magda zaoferowała mi, że jak będą mi potrzebne jakieś meble na wymiar, biurko czy jakieś szafy to mam się do niej koniecznie odezwać. Załatwi mi zniżkę i zapłacę jeszcze niższą cenę niż jest na sklepie. Ja nie potrzebuję puki co nowych mebli, ponieważ niedawno miałam wszystko wymieniane, ale moja siostra coś mi wspominała. Zapytałam Magdę czy mogę przyjść z siostrą. Następnego dnia z rana pojawiłyśmy się w tym sklepie. Meble na wymiar, które sprzedają są naprawdę solidnie wykonane. Były tam ogromne szafy z lustrami i siostra od razu do nich podeszła. Najbardziej interesowały ją właśnie szafy, bo już się nie mieści ze swoimi ciuchami. Wybrałyśmy w sklepie interesujące siostrę meble na wymiar i podeszłyśmy do Magdy. Wszystko za nas zapłaciła i nawet siostra będzie miała wykonany montaż w cenie zakupu.

Byłyśmy bardzo zadowolone z zakupów a pomoc Magdy okazała się nieoceniona! Siostra zaprosiła ją na kolację przy winie w ramach podziękowania. To były udane zakupy w tym sklepie

Więcej informacji na http://www.estaco.pl