Przejdź do treści
oświetlenie garaży

Sklep internetowy i nowe oświetlenie garaży

Jestem Genowefa. Dwa lata temu skończyłam studia. Kiedy zaczęłam szukać pracy zdałam sobie sprawę, że będzie ciężko. Rynek nie oferował mi nic ciekawego. Postanowiłam starać się o dofinansowanie, które było przeznaczone dla absolwentów.

Wydajne oświetlenie garaży – wymagania klientów

oświetlenie garażyUdało mi się sprostać wszystkim formalnym wymaganiom i od dwóch lat prowadzę sklep internetowy. Wybór branży był dla nie oczywisty. Bezpośrednio pasował z branżą o której się uczyła. Klientom oferuję oświetlenie różnego typu. Do oferty na początku wprowadziłam świetlenie garaży a także oświetlenie biur. Lokal, który wynajęłam od rodziców koleżanki był spory i co najważniejsze był bardzo tani. Powoli poznawałam rynek i dopasowywałam swoje produkty do zapotrzebowań moich klientów. Zaczęłam rozszerzać asortyment o kolejne branże. Od samego początku współpracowałam z bardzo cenionym i znanym producentem, który miał siedzibę w naszej okolicy. Przedstawiciel handlowy, który raz na dwa miesiące do mnie przyjeżdżał zaproponował mi wydajne oświetlenie garaży, które jest wysokiej jakości i na pewno sprosta wymaganiom moich klientów a także oświetlenie przemysłowe led. W naszej okolicy zaczęło budować się wiele firm. Takie oświetlenie dla mnie to możliwość rozwoju. Będę miała dzięki temu więcej zamówień co wiąże się z rozszerzeniem sprzedaży. Przedstawiciel poradził mi także wprowadzenie do sprzedaży opraw ulicznych. Oprawy uliczne led cieszą się dużym zainteresowaniem różnych miejskich przedsiębiorstw.

Jest dużo przetargów, w których można wziąć udział. Postanowiłam także tego spróbować. Ciesze się, że moja firma się rozwija. Dużo pracy mnie kosztowała na samym początku i nie wyobrażam sobie żeby robić coś innego. Oświetlenie hal cieszy się dużym zainteresowaniem. Dobrze że wprowadziłam ten rodzaj do oferty.